Musica s Filterheadz představuje druhou stage

Musica s Filterheadz představuje druhou stage

16. 02. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (1)
Tuto sobotu se odehraje návrat klubovky Musica, která se přesouvá do klubu Lávka. Nové prostory nabízejí možnost návštěvníkům poskytnout zábavu na dvou plnohodnotých stageích. Kromě již avizovaných headlinerů, beglického dua Filterheadz, se představí dalších 6 kvalitních tuzemských djs.
Na hlavní stagi je doplní první dáma tranceu LayDee Jane, Musica rezident Bon Finix a nový člen Musica teamu Martez. Druhá stage nabídne hudební styl takzvaný Hit & House & Energy, který dlouhá léta propaguje a prezentuje po pražských klubech party Steam.

LayDee Jane
LayDee Jane je vrcholná trance DJka v Česku. Po svém výborném umístění na třetí pozici v anketě O2 Dance Music Awards dokázala, že není jen krásná, ale i talentovaná. LayDee Jane se jako DJka postupem času vypracovala až na světovou úroveň. Její energické sety měly obrovský úspěch po celé Evropě, Asii i Africe. Na významných festivalech, mimo jiné Creamfields ČR, Streetparade ve Švýcarsku, nebo FFWD Dance Parade v Holandsku, dokázala vždy vytvořit úžasnou atmosféru.

laydee jane

Bon Finix
Během své kariéry Bon Finix prošel rezidenturou ve všech významných pražských klubech a vystoupil na spoustě předních festivalů, jako jsou Creamfields Central Europe, Summer of Love, Máchač anebo Prague "Summer" Sessions s Carlem Coxem. Momentalně se těší z pozitivního ohlasu na jeho debutový singl 'Quantum Leap', který si našel podporu od známých DJs jako Ernesto vs. Bastian, Sied Van Riel, Stoneface & Terminal, nebo Wippenberg.

bon finix

Martez
Martez má za sebou bohaté zkušenosti z hraní v zahraničí, po klubech na Mallorce, Ibize, Barceloně nebo Zurichu. Spolupracoval a vystupoval s řadou špičkových českých i zahraničních DJs jako např. Stonebridge, Wally Lopez, DJ Antoine, Remady & Player, Dennis Christopher, DJ Sammy, Chris Cox, Michael Burian, Lucca, Neo a další. Podporován módními značkami Jack&Jones a Storm působí v současné době jako rezident v pražském Clubu Celnice.

STEAM stage

Steam je nejrozjetější český mejdan se strhující atmosférou a tradicí již od roku 2002. Všichni vystupující DJs na něm vždy hrají speciálně připravené sety, složené z těch nejlepších house, energy house, tech-house a vocal-house hitů, takzvaný hudební styl Hit & House & Energy. Mimo hudební produkce je akce významně zaměřená na přátelské atmosféře a skupina kterou si okolo sebe za ta léta vytvořila ji navštěvuje pravidelně a navíc se neustále rozrůstá. Behem jeji existence, akce Steam objela všechny významné kluby v Praze, v mnohých z nich se konala pravidelně a mnohé svou existení navíc přežila. Patřily mezi ně Retro Music Hall, Občanská Plovárna, Duplex, Mecca, Defile, Pekelnej Bar, Backdoors nebo třeba House Boat Bukanýr. Dnes se Steam koná pravidelně v Clubu Prdel a to každý čtvrtý pátek v měsíci. Dne 20.2. Steam obsadí 2. stage klubu Lávka a prostřednictvím setů Pete Walka, Hozzyho a Marty Fishe vám nabídne tu pravou Steamovou atmosféru!

Více informací:
www.kickdanight.com
www.steamparty.cz

Chystáte se na tuhle párty? Potvrďte vaši účast na Facebooku!Dodal: Kick da Night Entertainment
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

MUSICA

Sobota 20. 2. 2010
Vystupují:
Filterheadz (B), LayDee Jane, Bon Finix, Martez 2nd stage: Pete Walk, Hozzy, Marty Fish
Další informace
1 KOMENTÁŘ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
t
17. 02. 2010 | 12:36:15
+0 | -0
super, ty jo konecne zmena v prostoru a akce ktera zaujme!
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika