Warm Up Party Flow již tento pátek

Warm Up Party Flow již tento pátek

17. 02. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Just Flow je tady! Roxy ve spolupráci s Romanem Raiem a Fattym M od března připravilo úplně nový večer Flow. V pátek 19.2. v Dlouhé 33 proběhne zahřívačka na březnovou ostrou premiéru s Paulem Kalkbrennerem a dubnové pokračování se Sébastienem Légerem.
Residenti si na Warm Up pozvali v Čechách dobře známého a velmi ceněného Pat Hearta, hudebního světoběžníka, který od roku 2003 žije v Praze a stačil u nás za tu dobu objet snad všechny zásadní kluby. Kvalitní djské obsazení doplní živé perkuse projektu Ferda Beat! Připomínáme, že předrodeje na první dvě vydání Flow s hvězdným line upem již běží!

Pat Heart

Pat Heart začal svou djskou cestu ve Francouzské Guyaně v roce 1982. V té době ho zajímala soulová hudba, funk, jazz, salsa a také reggae. Po přesunu do Paříže začal pracovat v klubech Broadside a Limelight. Dlouho spolupracoval s americkým DJem Tony Galdmanem.

pat

Velmi brzy nato se začal zajímat o elektronickou hudbu. Během zimních sezón jezdil hrát do horských klubů ve francouzských městech Val Thorens, Avoriaz a La Clusaz. Od roku 1989 začal žít v Lyonu, kde pracoval v klubu Le Factory, jedním z prvních míst pro houseové večírky.

Velmi často také hrál na free parties. V roce 1992 se přestěhoval do Švýcarska kde začal v Ženevě svou rezidentní noc v klubu Grillon, která byla každý čtvrtek. Zval sem DJe z Anglie – Gilles Peterson, Ben Wilcox. A zároveň hostoval i v dalších švýcarských městech - Zurich, Basilej, Neuchatel, Lausanne, Thun a Laax.V roce 1995 začal pracovat pro švýcarské národní rádio Couleur 3, ve kterém produkoval pořad Metissage, program který se zaměřil na dění na elektronické scéně a vysílal se čtyřikrát v týdnu. Během sedmi let udělal okolo 400 rozhovorů se spoustou skvělých DJs a hudebních skupin. Mimo jiné reportáže z festivalů Nothing Hill Carnival, Glastonbury, Montreux Jjazz Festival, Sonar Festival a mnoha dalších a dalších. Věnoval se i profilům labelů např. Soma, Full Cycle, Compost, Sieta… Byla to velká spousta zajímavé práce, při které získal mnoho zkušeností.

Samozřejmě nezůstal jen u práce v rádiu a vesele křižoval hlavní hudební evropské metropole. Během cest se dostal v roce 1996 poprvé do České republiky a během posledních šesti let navštívil vetšinu zásadních klubů a akcí - Praha, Plzeň, Ostrava, Brno, Pardubice, Písek, Karlovy Vary, České Budějovice, Zlín, Máchovo jezero... Od začátku roku 2003 začal žít v Praze, kde vznikl ve spolupráci s DJ Tvyksem projekt AfroGinger, se kterým vydali remix Borise Carloffa (Hranice na Moravě) u anglického labelu disTracktionrecords.

Dodal: Ondrej Golis, Roxy Promotion
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

JUST FLOW WARM UP

Pátek 19. 2. 2010
Vstup: 150 Kč
Vystupují:
roman rai (cz), pat heart ( fr), fatty m (cz), vj rots (cz), ferda beat (cz)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #633 (Mixcloud.com)
21. 11. 2019 (118 MB)
Mastermix #634 (Mixcloud.com)
21. 11. 2019 (118 MB)
Mastermix #631 (Mixcloud.com)
09. 11. 2019 (119 MB)
Hot Candy (Mixcloud.com)
09. 11. 2019 (135 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika