Víkendové party v Tousteru

Víkendové party v Tousteru

19. 02. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Techno Beaty 11 přeložené z ledna jsou tu. Jak jsme slibili, obsazení ds zůstalo stejně silné a zajímavé a to v čele s nekompromisním djem Spyrem, který do Prahy zavítá po dlouhé půlroční pauze. Jsme moc rádi, že přijal pozvání právě na klubovku Techno Beaty, na kterou zveme zajímavé djské osobnosti z české techno scény. Techno Beaty jsou v současnosti snad jediná pravidelná noc v Praze, kde můžete slyšet Techno v jeho nejlepších podobách a na tom si zakládáme.
Spyro k nám přijede až ze severočeského příhraničního městečka Hrádek nad Nisou. Lukáš je pod bookingovou agenturou Knedeep, kterou vede sám velký Dj Rush. Ve stejné agentuře vystupují umělci jako jsou Dj Bold, G. Parisio, Marko Nastic, Valentino Kanziany a mnoho dalších světových Djs. Jeho nekompromisní a tvrdé techno určitě rozduní celý klub.

Calbee je sice zástupce něžného pohlaví, její techno však nemá se slovem ´něžný´ nic společného. Nega je další mimopražský Dj, zástupce karlovarské scény nám celý večer odstartuje. Jak Lucku tak Martina jste již měli možnost slyšet na předchozích dílech.

Chud & Šmuk – tak tito pánové za celým tímto večírkem stojí. Jednoduše řečeno, Duality Djs.

Každý díl této klubovky je v nějakém směru speciální. Ani 11. pokračování nebude vyjímkou. Oslaví zde narozeniny náš velký kamarád, Cvrček. Kdo našeho Cvrčáka zná, má povinnost dorazit do Tousteru a pogratulovat mu osobně. Kdo nezná, nemusí se ničeho bát, v klubu ho jistě nepřehlédnete.
Dále bychom Vám rádi oznámili(pokud tuto informaci již nemáte) nový přírůstek do stáje Duality Djs. 9.12.2009 se narodila Eliška Šmuková. Od té doby nejsme Duality Djs avšak Duality a půl Djs. Tím pádem nás čeká velké zapíjení, aby Eliška byla zdravá a měla se čile k světu. Dodatečně gratulujeme oběma rodičům.

"MajDan" 26'B-Day Party


Kdo by to byl řekl, ale rok s rokem se opět sešel a zábavy-chtivé publikum si žádá další MajDan! Čili pekelnou oslavu narozenin našich skvělých přátel Majdy a Dana 20.2. Opět se můžete těšit na bezedné nápoje, nekonečné jointy, desítky protančených škrpálů. Čeká Vás zábava, kterou si Vy sami vytvoříte. Je jedno kdo Vás v daný okamžik rozvlní řádnou porcí bohorovných beatů, ať už to bude ďábel s andělem v těle Gregory, nebo šílení Cortezz s Escobarem. Tahle pařba bude stát za to.


Dodal: Romana Tůmová, Touster club
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

TECHNOBEATY

Pátek 19. 2. 2010
Vystupují:
Spyro, Calbee, Nega, Smuk, Chud
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #633 (Mixcloud.com)
21. 11. 2019 (118 MB)
Mastermix #634 (Mixcloud.com)
21. 11. 2019 (118 MB)
Mastermix #631 (Mixcloud.com)
09. 11. 2019 (119 MB)
Hot Candy (Mixcloud.com)
09. 11. 2019 (135 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika