Lollypop slaví 10 let

Lollypop slaví 10 let

09. 02. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Zní to neuvěřitelně, ale je tomu tak. Lollypop oslaví tento pátek již 10 let své existence! Jen málo nocí na naší klubové scéně se může pochlubit tak dlouho trvající popularitou. Za ta léta zažil vzestupy i mírné pády, ale pořád to byl ON, tak jedinečný a nenapodobitelný.
Ohromný díky patří všem, kteří se na něm za ta léta podíleli. Určitě musíme vzpomenout předního českého módního návrháře Josefa Čechotu, který Lollypopu hodně pomohl. Velkou úlohu sehrál i jeden z jeho zakladatelů DJ Lumiere, který se na něm určitě v brzké době opět objeví. Nelze však opomenou ani jména z let posledních a to velmi kreativního návrháře Jakuba Chovance a DJe Gena D, kteří vnesli do party čerstvý vzduch.

Tento pátek 11/2 těch 10 let všichni společně oslavíme. Vzhledem k blížícímu se svátku všech zamilovaných jsme pro Vás připravili také soutěž o nejkrásnější polibek a všichni, kdo přijdou spolu se mohou těšit na welcome drink.

Jakub Chovanec si pro Vás nachystal další strhující show, djové to největší pecky, co jste za těch deset let na Lollypopu slyšeli. Bude to prostě party, na kterou budete dlouho vzpomínat!


Dodal: Lucie Jankovová, Radost FX Production
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

LOLLYPOP 10TH ANNIVERSARY

Pátek 11. 2. 2011
Vystupují:
vilém & gen -d
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika