Casting na tanečnice do klubu Amnesia

Casting na tanečnice do klubu Amnesia

14. 02. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Klub Amnesia Ibiza, který byl oceněn jako nejlepší na světě na prestižní soutěži „Winter Music Conference“ v Miami, pořádá v pátek 1. dubna 2011 v 18:00 v pražském klubu Mecca oficiální Casting na tanečnice na léto 2011! Na castingu se kromě jiného budou vybírat také tanečnice pro agenturu United Music, která pořádá taneční eventy v ČR jako například Sensation, Transmission či festival Pleasure Island.
Rády tancujete, hudba je Váš život a chcete zažít nezapomenutelné léto v klubovém nebi, které se nachází na ostrově Ibiza? Dejte svému životu jedinečnou příležitost získat nové kontakty, poznat slavné osobnosti a zažít jedinečnou zkušenost, kterou vám může nabídnout jedině ostrov Ibiza!

Zaregistrujte se nejpozději do 30. března na stránkách www.ibizadancers.cz, přijďte na casting a staňte se součástí klubu, který je vyhledávaným místem mezi partypeople z celého světa, a jehož rezidentní noci zastupují ta nejslavnější DJská a producentská jména jako Armin van Buuren, Markus Schulz, Paul van Dyk, Sven Vath, Roger Sanchez a prestižní parties jako Cream, Armada či Cocoon.

Po castingu bude následovat večerní party „Studio 54 presents Amnesia with Les Schmitz“, na které vystoupí rezident klubu Amnesia Ibiza – dj a producent Les Schmitz, dále pak rezidenti populárního pražského afterklubu Studio 54, Tommy Rogers, Enrico a Subgate.Více informací naleznete na www.ibizadancers.cz a www.amnesia.es


Dodal: Pavla Maříková
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

STUDIO 54 PRESENTS AMNESIA WITH LES SCHMITZ+CASTING

Pátek 1. 4. 2011
Vstup: do půlnoci zdarma, poté 190/ VIP 490
Vystupují:
Les Schmitz, , Tommy Rogers, Enrico, Subgate
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika