Mash up Funk v sobotu v Chapeau Rouge

Mash up Funk v sobotu v Chapeau Rouge

17. 02. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Po kratší odmlce se do pražského Chapeaurouge vrací Eta djs se svou groovy party Mash Up Funk. Tentokrát s velmi zajímavým hostem z německého Freiburgu-producentem a djem Quincy Jointzem.
Těšit se můžete na Funky, Rare Grooves nálož od opravdového mistra který zcestoval celou Evropu a jako dj má své pravidelné noci v těch nejlepších klubech. Do našich končin se podívá poprvé, tak si nezapomeňte udělat křížek do svých kalendářů a přijďte se tuto sobotu zfunkovat do Chapeaurouge a potřást rukou Dji Goldstarovi k jeho narozeninám. Line up doplní Djs Goldstar, Bica z Insidekru a za Breakbeat.cz Saku&Brada.

Quincy Jointz
Dirk Schafer aka Quincy Jointz je jedním z vedoucích představitelů Breakbeat Funkové a NuFunk scény na světě. Jako Quincy Jointz a "Geriba" (společně s Jorn Disch) v\dává na těch nejlepších NuFunk labelech jako jsou Funk Weapons Rec. (USA), , Citrona Rec (USA),  Aniligital Music (USA), , Timewarp Music (Řecko) a další. Jeho skladby a remixy hrají Djs po celém světě mezi něž patří například Fort Knox Five, All Good Funk Alliance, Ursula 1000, Flow Dynamics, Andy Smith (Portishead-DJ), Ed Royal & DJ Enne a mnoho dalších. Už jen to, že dělal remixy pro takové producenty jako jsou např Ursula 1000, De-Phazz, Bahama Soul Club, Basement Freaks, Tal M. Klein, Danny Massure, Timewarp Inc., BadboE a mnoho dalších, svědčí o tom, že Quincy je výborný producent.

V roce 2003 se vydává napříč Evropskými kluby aby zde předvedl že je nejen skvělý producent, ale i Dj a hraje po boku Franka Cueta (All Good Funk Alliance), Rhino (Dublex Inc.), Slim (Good Groove), Tal M. Klein, Ed Royal, Basement Freaks, Jayl Funk, Kinski, Shantisan, Timewarp Inc, Barrio Katz, Jazz K.Lipa, DJ Enne, Infragandhi aj.

Dodal: Norbert Goldstar
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

MASH UP FUNK

Sobota 19. 2. 2011
Vystupují:
Quintzy Jointz (ger) & Goldstar & Saku & Brada & Bica LIVE CONCERT: Tenebris + Eyes Cream + Von Plastic Factory
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #631 (Mixcloud.com)
09. 11. 2019 (119 MB)
Hot Candy (Mixcloud.com)
09. 11. 2019 (135 MB)
Mastermix #630 (Mixcloud.com)
09. 11. 2019 (121 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika