Radiohead vydali The King Of Limbs

Radiohead vydali The King Of Limbs

21. 02. 2011  |  Autor: YannD  |  Komentáře (0)
Radiohead v čele s charismatickým Thomem Yorkem vydali v pátek své osmé řadové album. Obsahuje avizovaných osm skladeb a spolu s nimi pustili do světa Radiohead i video k prvnímu singlu. Mrkněte na něj v krátkém článku shrnujícím podstatné věci k této nové desce.
Osmá řadovka nesoucí název The King Of Limbs vyšla v pátek 18. 2., přestože v plánu byla až sobota o den později. Album vyšlo jak je u Radiohead zvykem v digitální podobě a je ke stažení za příjemných 7 € na stránkách http://www.thekingoflimbs.com.

Tracklist desky je následující:
Bloom
Morning Mr Magpie
Little By Little
Feral
Lotus Flower
Codex
Give Up The Ghost
Separator

Albu těsně předcházelo uvolnění videa k singlu Lotus Flower. Velmi originální klip, který Radiohead spolu s režisérem Garthem Jenningsem pojali do černobíla je postaven na takřka typické „Yorkovské“ choreografii. Ostatně Tom Yorke ztvárňuje jedinou roli v celém klipu a poddává své pohyby rytmům. Komu se líbily např. jeho taneční kreace u skvělé Idioteque, bude nadšen. Zajímavostí je, že ač bylo video umístěno na server youtube teprve 16.2., už nyní má tři miliony shlédnutí.www.radiohead.com
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika