Nová kompilace Anthems & Hymns Vol. 2

Nová kompilace Anthems & Hymns Vol. 2

23. 02. 2011  |  Autor: Honzin  |  Komentáře (0)
Label Black Hole Recordings v minulých dnech vydal novou kompilaci Anthems & Hymns s pořadovým číslem 2. A&H obsahuje celkem padesát tracků od většinou známých producentů, kteří jsou spjati s labelem.
Label Black Hole Recordings pokračuje v příběhu, který započal s prvním vydáním této kompilace. Anthems & Hymns 2 je opět přehlídkou nejlepších trance skladeb. Na kompilaci najdete tracky z poloviny devadesátých let včetně současných novinek.

BHR pečlivě prošel svůj archiv a shromáždil tracklist s padesáti nejúspěšnějšími tracky posledních 14 let. Opravdoví sběratelé a oddaní fanoušci trancu budou určitě nadšeni. Na kompilaci jsou obsaženy tracky od Tiësta, Kamaya Painters, Airscape, Carla B, Phynn, Airbase, First State featuring Anita Kelsey, Sied van Riel, Virtual Vault, Trebbiano, Julius Beat & Eddy Karmona, Progression a mnoha dalších hvězd.

Anthems & Hymns Vol. 2 je k dispozici jako digitální download na iTunes, Beatportu, Junodownload, Trackitdown a Dance-Tunes. Pokud máte rádi kombinaci starých známých hitů a máte rádi produkci labelu Black Hole Recordings, tak pak rozhodně neváhejte a rozšiřte svou sbírku o tento kousek!

Na kompilaci najdete i známý track Johna Dahlbacka "Bellybutton"


www.blackholerecordings.com/

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika