Ohm Square, Tchendos a Kubátko před UNKLE

Ohm Square, Tchendos a Kubátko před UNKLE

16. 03. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (1)
Je to stylové. U.N.K.L.E. jsou globální legendy elektronické scény, Ohm Square a The Tchendos matadoři té pražské a Andělem ověnčený Kubátko budoucnost. Všechny čtyři spojuje Radio 1, a proto se 25. března sejdou na podiu KC Vltavská v Holešovicích na narozeninách stanice, která už dvacet let definuje alternativní scénu v Praze, potažmo celém Česku.
Všechny čtyři koncerty budou něčím výjimečné. U.N.K.L.E. přijíždí do Prahy poprvé, navíc s novým EP. Ohm Square slibují zahrát v původní sestavě. The Tchendos jsou po xx letech na začátku koncertní kariéry. A pro Kubátka to bude první velký live po zisku hudební ceny Anděl před pár týdny.

ohm square

Všechny tři domácí projekty jsou s Radiem 1 pevně spjaty, proto si chystají koncertní sety složené především ze skladeb známých z jeho vysílání. „Je to dobrý nápad, dát dohromady původní sestavu Ohm Square a zahrát si na narozeninách Radia 1,“ říká zpěvačka Charlie One, aktuálně polovina Ohm Square. Druhou už nějaký pátek tvoří Honza Čechtický. V KC Vltavská ale s nimi výjimečně vystoupí i Honza Kleník a Dušan Only One, parťáci, kteří v Ohm Square hráli patnáct let.

Také The Tchendos s nadšením přijali pozvání a pilně zkouší. „Mimo jiné zahrajeme novou verzi Pár nápadů, ale taky nový věci, alespoň pro ty, co nás ještě na živo neslyšeli," prozradil Dany. Mnoho let existující kapela v KC Vltavská odehraje teprve třetí koncert, do loňské premiéry v Mlékojedech vystupovali pouze jako DJs. „Rozrostli jsme se, nyní jsme uz čtyři. Kejda, Pete Kreff, Wokurka a Karel IV., který byl původně metalista. Takže comp, klávesy, kytara, synthesizér, zpěv,“ vypočítává Dany.

tchendos

Poslední do sestavy „live acts“ je čerstvý držitel Anděla Kubátko, drumandbassový talent z labelu Quazi Delict. Jeho nadání si všimli i akademici jinak zatuchlé hudební ankety Anděl, kteří letos sošku poslali do Kubátkova producentského studia za album Vzduchoplavec. „Na narozeninách Radia 1 zahraju z něj i z první desky Should I Run,“ slibuje Kubátko.

Vstupenky na speciální vydání Conference jsou v prodeji v síti Ticketpro, přes níž jsou k dostání i na Slovensku a online www.ticketpro.cz. Pro novinky, videa a soutěže sledujte stránku www.cnfrnc.cz, facebookovou stránku koncertu U.N.K.L.E. 20 let Radia 1.

www.cnfrnc.cz

Dodal: Pavel Eichler, Barometr
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

U.N.K.L.E.

Pátek 25. 3. 2011
Vystupují:
U.N.K.L.E. , Ohm Square, Tchendos, Kubátko
Další informace
1 KOMENTÁŘ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
luxus!
16. 03. 2011 | 15:04:17
+0 | -0
aže 2 x ve čtyřech ?! = KáDéVé nebude stačit !
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika