Masters of Hardcore Podcast od Outblasta

Masters of Hardcore Podcast od Outblasta

29. 04. 2011  |  Autor: Honzin  |  Komentáře (0)
Týden před akcí Masters of Hardcore: Statement of Disorder byla vydána již 7. více jak osmdesátiminutová epizoda Masters of Hardcore Podcastu. V průběhu mixu zazní Drokzův mini-set a nakonec si Marc přichystal směs toho nejlepšího, co se vyskytlo za poslední dobu na scéně.
Sedmé vydání otevírá nová hymna k proběhlé party Masters of Hardcore s podtitulem Statement of Disorder od mladého Dypraxe v doprovodu známého MC Tha Watcher.

V pořadu zazněla novinka Crack It od State of Emergency. Jedná se o nový singl tohoto projektu, který bude zanedlouho vydán u známého vydavatelství Masters of Hardcore Records.

Autor podcastu Marc s radostí oznámil, kdo bude mít na starosti hymnu letošního Bassleaderu s podtitulem Capital of the Harder Styles, který proběhne 14. května v belgickém městě Gent. Produkce byla tentokrát svěřena do jeho rukou. Jsem zvědavý, s čím překvapí.

Jako klasická hardcore pecka zazněl track Jieehaa od Diss Reaction, což je jedno z alter ego od Predatora v povedeném Angerfist Remixu.Stejně jako v minulém díle tak i v tomto zazněl Drokzův mini-set s jeho výrazným soundem. Pořad Marc zakončil svým mixem, který byl poskládán z těch nejlepších tracků poslední doby.

Podcast Masters of Hardcore

Jako blesk z čistého nebe se tři dny po párty Masters of Hardcore: Statement of Disorder objevila osmá epizoda Masters of Hardcore Podcastu. Jedná se o speciální vydání, ve kterém Marc Outblast společně s Dannym (Angerfist) přinášejí záznam z jejich živého vystoupení na hlavní stagei Courtyard.

Záznam z Courtyard
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

MASTERS OF HARDCORE - STATEMENT OF DISORDER

Sobota 2. 4. 2011
Vstup: € 54.00
Vystupují:
Courtyard: Dyprax, Amnesys VS Mad Dog, Korsakoff VS Tha Playah, Tommyknocker, Negative A, State of Emergency, Nitrogenetics, Ophidian, Angerfist VS Outblast ( live ), Noize Suppresor, Present Sonar ( live ), Evil Activity ( live ), Hosted by : MC Tha Watcher Isolation: Darkraver, Bass D & King Matthew, Stunned Guys, Mental Theo, DJ Paul, Elstak, Predator VS Nosferatu, Neophyte ( live ), John et Stephenson ( live ), Flamman &, Abraxas feat MC Remsy ( live ), Catscan ( live ), Shadowland Terrorist ( live ), Hosted By : MC Syco Psychward: Day Mar VS Drokz, Unexist, Tieum, Meccano Twins, Hellfish, Satronica &, Tymon, Partyraiser, The Sickest Squad ( live ), Hong Kong Violence ( Live ), Noisekick ( live ), Hosted By : Mc Justice Deathrow: Re-style, Anime, Counterfeit, Exotane, Alien-T, Rayden, Mercenary & The menace, Beatcontroller, East Side Connection ( Live ), Hosted By : MC Nolz
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika