V Chapeau proběhne křest videoklipu IronKapa

V Chapeau proběhne křest videoklipu IronKapa

16. 05. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
V pátek 19. května startuje v Chapeau Rouge za podpory Radia HipHopstage a Scandalo tequily série akcí Real Rap Riders. K této příležitosti je pro vás připraven velice rozmanitý program. Live uslyšíte Gambrz Reprs, IronKap & Grimy, Aler & Jackpot a Creative Majority.
Kromě čtyř live koncertů se za gramofony vystřídají DJs Maro, Beny, Máchal, Cheef, Nobody, Oski a Black Fool. Párty bude probíhat v obou patrech klubu a v rámci projekce bude k vidění také křest videoklipu IronKapa z alba Nemesis.

ironkap

Vše doplní freestyle exhibice, o kterou se postará Dezert s MC Sweetem feat. fellaz a chybět nebude ani beatbox exhibice. A aby bylo o zábavu postaráno, čekají na vás u baru skvělé ceny panáků Scandalo Tequily, takže za 55 Kč dostanete pořádnou porci! Po klubu se navíc budou pohybovat svůdné tequila hostesky, které hned u vstupu nabídnou welcome drink!

Zdarma tak můžete ochutnat drink, který se stal výhercem festivalu tequil v USA a také dvakrát bodoval na prvních dvou pozicích festivalu lihovin z agáve v mexickém Cancúnu. Tequila poteče na Real Rap Riders proudem! Real Rap Riders navazuje na poslední akci pod hlavičkou rádia HipHopStage, která se uskutečnila před dvěmi roky v klubu Lávka.

Real Rap Riders vol. 1, to jsou čtyři live koncerty, beatbox, freestyle, šest djs, welcome drinky, projekce, křest videoklipu, hostesky a spoustu dalších překvapení. 19. května v klubu Chapeau Rouge. Vstup pouhých 70 Kč.

www.chapeaurouge.cz

Dodal: Jarka Beranová, Chapeau Rouge
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ROYAL RAP RIDERS

Čtvrtek 19. 5. 2011
Vstup: 70 Kč
Vystupují:
Ironkap + Grimy + DJs Cheef & Maro (prago union) & Máchal & Creative Majority & DJ Beny & GAMBRZ REPRS & Freestyle exhibice by Dezert
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika