Freestyle Mondays tentokrát s mnoha hosty

Freestyle Mondays tentokrát s mnoha hosty

19. 05. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Měsíc se s měsícem sešel a po dubnovém Freestyle Mondays, kde vystoupili legendární De Zrechts, pro vás jediný pravidelný open mic jam s živou kapelou nachystal pořádnou porci hostů. V pondělí 23. května se kromě rapování a jamování bude v Chapeau Rouge také slavit, protože narozeniny mají speakr MC Metoděj a vokalistka Flowe.
Seznam hostů je pořádně našláplý. Vystoupí zde Tesla crew, Flowe&Beatsolčy, Ostravsko-Bohumínští Hosté Odjinud a vzácnou návštěvou bude Loki Da Trixta z New Yorského Brooklynu.

Samozřejmě opět zveme všechny MCs, beatboxery,zpěváky i tanečníky, protože mejdan je určen především jim. Mikrofon bude opět k dispozici všem příchozím a hrát jim k tomu bude Buran Buran live band, který se bude střídat Djskou trojkou: Dj Watra, DJ Pret a DJ Back. Všechny MCs bude společně s neúnavným MC Metodějem večerem provázet dvojice vokalistů Flowe a Martin Kräussl a pokud nejste z Prahy, můžete si opět naladit přímý přenos tohoto ojedinělého mejdanu na Rádiu HipHopStage.cz.Stačí pouze kliknout na tento odkaz a můžete poslouchat, co že se tentokrát na Freestyle Mondays odehrává,a´t už nacházíte v jakémkoliv koutu světa. Po skončení open mic jamu pokračuje párty až do rána, takže se určitě nebude na Freestyle Mondays nudit ani v květnu. Začíná se v 20:00, do 21. hodiny je vstup za symbolických 30,-Kč a po deváté stojí vstup 50,-Kč.

Dodal: Jarka Beranová, Chapeau Rouge
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

FREESTYLE MONDAYS OPENMIC

Pondělí 23. 5. 2011
Vstup: do 21h 30,- poté 50,-
Vystupují:
Tesla Crew & DJs Flowie & Martin Kräussl & Beatsolčy & Watra & Backman+ Buran Buran live band & MC Metoděj
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika