Audio Bullys na Flédě v rámci RBMA club night

Audio Bullys na Flédě v rámci RBMA club night

10. 10. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (1)
Ve středu 16. listopadu vystoupí na Flédě v rámci Red Bull Music Academy Club Night londýnské duo Audio Bullys společně s nizozemským projektem Kraak & Smaak.
Audio Bullys je britský dvoučlenný projekt, za kterým stojí Simon Franks a Tom Dinsdale. Na elektro housovou scénu prorazili svým debutovým album Ego War v roce 2003. Jejich druhé album, Generation (2005) nedosáhlo úspěchu první desky, byť se na něm objevila jedna z jejich neznámějších skladeb, a to Shot You Down se snadno rozpoznatelným vokálem Nancy Sinatrové z její cover verze písně Bang Bang (My Baby Shot Me Down). V minulém roce jim vyšla třetí studiová deska Higher Than The Eiffel.

Kraak & Smaak je trio pocházející z Nizozemí. Podobně jako Audio Bullys i Oscar de Jong, Mark Kneppers a Wim Plug (aka Kraak & Smaak) se dali dohromady v roce 2003. Od té doby vydali čtyři alba (poslední, Electric Hustle, vyšlo letos), 4krát tolik singlů a EPíček a téměř 8krát tolik remixů. Magazín International DJ je popisuje jako „skupinu, kterou musíte vidět naživo.“ Na Flédě se představí jako soundsystem s MC.

Red Bull Music Academy (krátce RBMA) je každoroční mezinárodní hudební událost, kde se setkávají začínající producenti a hudebníci ze všech koutů světa s uznávanými profesionály z oboru. První Red Bull Music Academy proběhla roku 1998 v Berlíně.

www.redbullmusicacademy.com/

Dodal: Ivo Pezlar, Level B production
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

RBMA CLUB NIGHT

Středa 16. 11. 2011
Vystupují:
AUDIO BULLYS, KRAAK & SMAAK, Tofu Fighters & Soya Bitches, Junior, Diome, Hech
Další informace
1 KOMENTÁŘ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:

10. 10. 2011 | 19:30:47
+0 | -0

Super!!!!!

Tak to je tedy pecka. Posílám kopec chvály Level B production.
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika