Revis oslaví narozeniny ve velkém stylu

Revis oslaví narozeniny ve velkém stylu

28. 11. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Člen projektu Proud-M a rezident hned několika českých klubů Revis oslaví první prosincovou sobotu své narozeniny společně s exkluzivním britským hostem a zástupcem renomované značky Ministry Of Sound, Gavynem Mytchelem a osmnácti dalšími djs.
Datum 3.12. si rozhodně zapište do svých party kalendářů. Pražský klub Mecca a DJ Revis vám přináší další vydání prestižní klubovky Impress, kterou netřeba více představovat. Nutno podotknout, že rezident tohoto eventu, právě v tento den oslaví ve velkém stylu své narozeniny.

Hlavní hvězdou prosincového vydání party Impress je zástupce britského hudebního imperia - Gavyn Mytchel, který vystupuje po celém světě, produkuje nespočet kvalitní hudby, jež je vydávána na předních světových labelech typu Armada Music a supportována DJskými esy jako je Eddie Halliwell, Marco V nebo Armin van Buuren. Gavyn Mytchel je již šestým rokem rezidentem známého klubu Turnmills a zároveň prestižní noci The Gallery v Ministry Of Sound. Jeho zvuk se pohybuje na pomezí tech house, tribal a house a vy se tak můžete těšit na skvělou show v podání tohoto sympaťáka.

Kromě hlavního hosta se na hlavním pódiu představí již zmiňovaný oslavenec a jeho hosté, John Culter, Adam Cloud, Pete Walk, Subgate, Gold Dust, Danny Bright, Marty Fish, Hozzy a Nick Martino.

Druhá stage bude patřit kouzelníkům, Nkyp, Gusman, Deivis, Otik Von Hell, Tokátko, Michael Calda & Cube, Peter Costa a Tripod.

Oficiální after party proběhne v klubu Studio 54 - Hybernská 38, Praha 1.
www.studio54.cz

Happy Hours (22:00 – 00:00) 1+1 drink zdarma – kup jeden drink a druhý máš zdarma!

Navíc každý návštěvník obdrží jako dárek CD Impress Compilation 2, které pro Vás namixoval rezident a zakladatel party DJ Revis.

Kompletní informace naleznete na www.impressevent.cz a www.djrevis.cz
www.facebook.com/event.ph

Dodal: Štěpán Hora
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

IMPRESS & REVIS B*DAY

Sobota 3. 12. 2011
Vystupují:
revis, john culter, pete walk, adam cloud, danny bright, golddust, nick martino, subgate, marty fish, hozzy second stage gusman, deivis, nkyp, tripod, otik von hell, tokatko, michael calda & cube, peter costa
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika