Flédy se dotkne atmosféra RBMA

Flédy se dotkne atmosféra RBMA

07. 11. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
RBMA, která se právě koná ve španělském Madridu, se ve středu 16. listopadu dotkne i Česka. V klubu Fléda v Brně vystoupí britský projekt Audio Bullys a nizozemští Kraak & Smaak. Hudební svátek se uskuteční v rámci Red Bull Music Academy Club Night.
Domácí hudební fanoušci se tak budou moct seznámit s unikátním hudebním konceptem, které se letos účastní také česká zpěvačka a začínající producentka Petra Hermanová z elektro folkové kapely Fiordmoss. Ta se díky Red Bull Music Academy na 14 denním cyklu přednášek a workshopů setkala s mnoha významnými producenty a lidmi z hudebního zákulisí, například se zpěvačkou Erykah Badu, hiphopovými prodenty Young Guru, MF DOOM nebo dubstepovým Addisonem Groove.

Ale zpět na Flédu. Dvoučlenný londýnský projekt Audio Bullys přijíždí s novým albem Higher Than The Eiffel, kterým chce navázat na fenomenální úspěch první desky Ego War z roku 2003 a především na singl Bang Bang (My Baby Shot Me Down.

Žhavou novinku do moravské metropole přivezou i Kraak & Smaak. Trojice fungující stejně dlouho jako Audio Bullys, tedy osm let, světové kluby obráží s novým albem Electric Hustle. Záruku kvality u Kraak & Smaak garantuje respektovaný hudebním časopis International DJ, který trojici Oscar de Jong, Marka Kneppers a Wim Plug popisuje jako „skupinu, kterou musíte vidět naživo.

Red Bull Music Academy (krátce RBMA) je každoroční mezinárodní hudební událost, kde se setkávají začínající producenti a hudebníci ze všech koutů světa s uznávanými profesionály z oboru. První Red Bull Music Academy proběhla roku 1998 v Berlíně.

rbma

www.redbullmusicacademy.com
www.redbull.cz
www.fleda.cz

Dodal: Lenka Derenčényiová, Red Bull Ceska republika s.r.o.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

RBMA CLUB NIGHT

Středa 16. 11. 2011
Vystupují:
AUDIO BULLYS, KRAAK & SMAAK, Tofu Fighters & Soya Bitches, Junior, Diome, Hech
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika