The Spankers pokřtí nový singl

The Spankers pokřtí nový singl

01. 12. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Velmi ambiciózní reggae, disco-popová kapela, která teprve nedávno vtrhla do českých klubů, má pěkně našlápnuto do vyšších pater hudební scény. Okamžitě si získala množství fanoušků a stala se stálicí českých festivalů. Koncertovala nejen za hranicemi České republiky, ale i Evropy. Před Vánocemi pokřtí nový singl Party Lovers.
Tahle osmičlenná partička s jednou dračicí v popředí nedávno obměnila sestavu. Kytarista František Albrecht hýří vtipem, když představuje nové členy kapely: „Seznamte se s novými členy The Spankers! Košická střela Sisa Feherová, má ráda zpěv a publikum ji miluje. Veselý fotřík Viktor, hraje na basu a rád pivo. Marek, náš trumpeťák, je ex-člen Lunetiku, ale i tak je velmi šikovný,“ usmívá se František.

Druhým dechem dodává, že oficiální přivítání mladé zpěvačky z Košic, která v kapele zpívá necelé dva měsíce a které nikdo neřekne jinak než ďábel Sisa, proběhne na křtu jejich nového singlu Party Lovers v neděli 18. prosince v pražském klubu Futurum. Oficiálními hosty a kmotry singlu budou Matěj Ruppert z Monkey Business a Dr. Kary z Fast Food Orchestra. Celý mejdan rozjedou svým hutným dubovým groovem skvělí Bug´n´Dub.

The Spankers fungují dva roky a za tu dobu mají na kontě EP RIGHT IN THE MORNING i dlouhohrající CD jménem BOOM! BANG! POW! YOU KNOW, na kterém hostuje například Tonya Graves z Monkey Bussines nebo Dr. Kary a Su-Sha z Fast Food Orchestra. Za tuto desku byli odměněni druhým místem na žánrové ceny Anděl 2010 a s velmi oblíbeným videoklipem k pilotní písni Superman vyhráli v hitparádě České televize v pořadu Medúza. Během letošního jara absolvovali turné po Brazílii, na podzim koncertovali společně s kapelou Bug´n´Dub po Česku. Letošní koncertně nabitý rok zakončí křtem již výše zmíněného singlu.O co hrajeme: 2 x 2 vstupy

Otázka: Jak se jmenuje první a zatím jediný klip kapely The Spankers, která 18.12. pokřtí svůj nová singl v klubu Futurum v Praze?

Váš tip:
Batman
Catwoman
Superman


Jméno:


Příjmení:


Email:
Soutěž bude vyhodnocena 17. 12. 2011


Více informací na www.thespankers.cz

Dodal: Jana Chlupová, Madree promotion s.r.o.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

THE SPANKERS - KŘEST SINGLU

Neděle 18. 12. 2011
Vstup: 120/150
Vystupují:
The Spankers
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
MP3 KE STAŽENÍ
The Spankers - Party Lovers
02. 12. 2011 (4 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika