Santa vs Jesus v Yes klubu

Santa vs Jesus v Yes klubu

19. 12. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Štědrý večer pokračuje až do rána epickým soubojem v klubu Yes, který slaví tento svatý den poprvé! Své spory o nadvládu nad českou zemí si zde rozhodli jednou pro vždy vyřídit zápaďan Santa Claus a tuzemský Ježíšek. Aby minimalizovali ztráty na životech, učiní tak v back to back battlu, vtělení za nezávislé djs z Francie známými na planetě zemi pod jmény Duch Elektropump a Kombo Breaker.
Vítěz dostane 500 EURO na ruku, a porotci, kterými budou jen a jen návštěvníci, na oplátku notnou dávku endorfinů při rozhodování v tomto nelítém souboji v žánru electro house.

Po ukřižování poraženého tě do obličeje udeří reprezentant Dubsteblogu jménem Franil, který je u nás všeobecně označován za dubstepového guru. Navázat na jeho set nebude mít problém dubstep DJ Vulcanik z Francie, ani jeho krajani Kid Reverse a Kluba tentokrát však opět kopající za electro house. Taneční parket pak v opravdovou válečnou zónu promění jako mávnutím kouzeného faderu DJ Tony Angelo, stejně tak jako mc Planet House Jam a roztomilá zpěvačka Tanita.O zjemnění této bojovné atmosféry se jistě postarají zápasnice v bazénu napuštěném šlehačkou, santa tanečnice v sexy kostýmkách a santa hostesky, které zde budou mít za úkol rozdávat welcome drinky a santa doplňky. Ty budou stejně tak jako lístek do soutěže o ceny v hodnotě 5000 kč zahrnuté ve vstupu.

Dále se pak za mixáky vystřídají live mcs Planet House Jam a Tanita, Izm (boombap.cz), Marty Fish, Simon Pereez, Uncle Ooh, Shock O´ a Ufi Daman. Pro tento speciální den bude připravená i speciální 3D projekce, a to samozřejmě i pro nový promítací prostor. Pokud patříš mezi silně věřící a připadá ti tahle akce zvrácená, můžeš se jít vyfotit. A to třeba u obřího dřevěného kříže, který bude stát hned vedle vchodu do klubu a upozorňovat kolemjdoucí na tento legendární vánoční mejdan.

Vstup je 200 kč. Cena zahrnuje lístek do soutěže o ceny za 5000 kč, welcome drink a santa masku.

www.yesclub.cz

Dodal: David Hodák, Yes Club PR Management
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SANTA VS JESUS

Sobota 24. 12. 2011
Vstup: 200 kč v ceně lístek do soutěže o ceny za 5000 kč
Vystupují:
kid reverse (france) franil tony angelo kluba vulcanik santa vs jesus planet house jam tanita
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
MUSIC INFINITY
1 x 2 vstupy
HOT SINCE 82
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika