Party na podporu dárcovství krve zítra v Ostravě

Party na podporu dárcovství krve zítra v Ostravě

12. 12. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Mardoša, Kay Buriánek ze Sunshine, Tvyks, americký zpěvák MC Turner a další dorazí už v úterý 13. 12. do ostravského klubu Vrtule, kam by rádi pozvali i všechny studenty a příznivce dárcovství krve. Všichni vystupující zahrají od 21:00 na party bez vstupného, která má jediný cíl. Informovat o dárcovství krve a hledat nové mladé dárce.
V rámci projektu Moje krevní skupina mají navíc studenti příležitost získat lákavé ceny, pobavit se, ale především udělat dobrou věc. Dárců krve totiž z dlouhodobého hlediska v České republice není dostatek a Moje krevní skupina aneb Dny zdraví s VZP si klade za cíl tuhle nepříznivou statistiku zvrátit. Navíc se přitom všichni parádně pobaví. Pro prvních 100 příchozích je připraven welcome drink zdarma.

Oběh jako hlavní myšlenka akce
Stejně jako obíhá krev v jediném těle, obíhá i krev mezi lidmi. A právě tenhle oběh může i zachránit život. Na myšlenku oběhu navazuje i party Moje krevní skupina, která je vlastně “obíhačkou” vystupujících různých hudebních stylů.

Studenti najdou v klubu i několik překvapení. Jedním z nich je třeba interaktivní stěna. Na ní mohou kreativně ztvárnit, co pro ně znamená slovo “oběh”. Pomalovaná “offline zeď” je pak v následujícím dni přenesena na Facebookový profil projektu, kde si mohou výtvory prohlédnout i ostatní fanoušci projektu. Interaktivní stěna tak propojuje virtuální a skutečný svět. Výsledek studentské kreativy najdou zájemci na www.mojekrevniskupina.org nebo na www.facebook.com/mojekrevniskupina.

Darujte krev... a získejte dárek
Hlavní odměnou by při darování krve měl být především dobrý pocit z toho, že pomáháme někomu bližnímu. Projekt Moje krevní skupina má ale ukázat, že společnost si nových dárců váží, a tak je odměňuje nejen slovním uznáním. Stovka designových italských hodinek O’Clock a skvělých švédských sluchátek WeSC čeká na své nové majitele. Jediné, co je potřeba pro výhru udělat, je dojít na jednu ze spolupracujících transfuzních stanic i se svými přáteli a darovat krev. Více podrobností o soutěži a přesná pravidla jsou k dispozici na internetových stránkách www.mojekrevniskupina.org nebo na Facebooku akce.

Dodal: Václav Pavlečka
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

MOJE KREVNÍ SKUPINA PARTY

Úterý 13. 12. 2011
Vstup: zdarma
Vystupují:
Mardoša, Kay Buriánek, Sunshine, Tvyks, MC Turner a další
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika