JZD promotion slaví 13. narozeniny

JZD promotion slaví 13. narozeniny

15. 12. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Už je to rok, co se „kulturák“ ve Valašských Kloboukách otřásal v rytmech elektronické hudby. Ne jinak tomu bude i na začátku roku 2012, kdy se na tomto místě uskuteční již třináctá oslava narozenin 13 Years of JZD promotion - Return of Legends. Jak již titul napovídá, bude to velký návrat legend, v tomto případě česko – slovenských legend, které vystřídají zahraniční headlinery z let předchozích.
Když se řekne slovenské techno, kdo se Vám vybaví jako první? Ano, jsou to nesmrtelní techno pionýři Toky s Bossem, kteří válcují party již pěknou řádku let. Jejich originální produkce je známá až za hranicemi, stejně tak jako Tokyho pověstné hlášky. I když doba pokročila a někteří djs malinko zpomalili, tak to určitě není případ těchto dvou. Kluci stále mrskají techno od podlahy a ne jinak tomu bude u nás. Kontrastem ke slovenskému technu budou české legendy, v tomto případě housové. Jejich společné ranní sety jsou přímo nezapomenutelné a mohli bychom je zařadit do zlatého fondu české taneční scény. Jejich jména znají jak mladí klubeři, tak možná i mnozí „již“ rodičové. Nemůže to být nikdo jiní než djs, producenti, ikony české scény Tráva a Loutka. Jejich sláva sahá až za naše hranice, proto jsme potěšeni, že dorazí spolu i k nám.

Jak už se stalo malou tradicí, v obsazení nechybí téměř rezident party dj Lucasch, kterému pomůže kolega ze Strobe KITA. A jelikož jsou to narozeniny JZD promotion, na podiu se ukáží i naši djs Martini, Rusty Fox, X-Basse, Siky, Ian Fuzzy a PapiOil ve společném setu s Kotlykem jako PAKO djs. To vše podpoří VJka Tha_Sun z pražské Roxy, jejíž projekce potěší nejedno oko.

Nejlepším dárkem večera však bude narozeninové vstupné 100,- Kč, pokud dorazíte do 22:00. Připočteme-li nezapomenutelnou atmosféru, skvělé ceny drinků, ten nejlepší zvuk a světla od AC Akustika, tak dostaneme tu nejlepší party široko daleko.

Dodal: Martin Liška, JZD Promotion
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

13 YEARS OF JZD PROMOTION „RETURN OF LEGENDS“

Pátek 17. 2. 2012
Vstup: 100/130
Vystupují:
Tráva, Loutka, Toky, Boss, Lucasch, Kita, PAKO djs, Ian Fuzzy, Martini, Rusty Fox, X-Basse, Siki
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika