Silvestr Ride on Time v SaSaZu

Silvestr Ride on Time v SaSaZu

16. 12. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Sasazu vás zve na silvestrovskou hudební jízdu časem s nejlepšími evropskými djs! Nastupte do stroje času a vydejte se na hudební jízdu, která vás protáhne nejzásadnějšími hudebními momenty uplynulého století a nechá vás nahlédnout i do budoucnosti. Je tady silvestrovská party, jakou jste ještě nezažili!
Společně zavítáme do legendárního amerického Cotton Clubu dvacátých až padesátých let minulého století. Jeho atmosféru ve svém jedinečném electro-swingovém setu navodí resident Sasazu DJ TONY M.

To nejlepší ze šedesátých a sedmdesátých let, tedy pop, rock, soul i disco, ovšem v současném zvukovém kabátě, pro vás namíchá DJ P*L*N*M*N.

Ducha velkých vycpávek, barevných sak a asymetrických účesů osmdesátek do Sasazu ve svém setu přinese pražský DJ NEO.

Odborníkem, na to nejlepší z taneční hudby posledních let je rakouský DJ PHILIPP STRAUB, který s námi oslaví hudební současnost.

Zlatým hřebem silvestrovské party bude vystoupení německé hvězdy taneční scény, kterou je DJ MOGUAI. Čeká vás dvouhodinový set, během nějž vám Moguai ukáže, jak vypadá hudba budoucnosti. A exkluzivně představí i svůj nový release.

A zpět do dnešních dní vás vrátí vycházející hvězda švédské elektro scény DJ MIKAEL WEERMETS, který vaše nohy nenechá v klidu až do časných ranních hodin Nového roku.
Sexy tanečnice, velkoplošné LED projekce, tematické video projekce, ohromující světelná show a bezkonkurenční zvuková technika! To všechno je zárukou, že na nadcházející silvestrovskou oslavu v nejlepším pražském klubu nikdy nezapomenete!

Rok 2012 přichází. Pokud má být tenhle Silvestr posledním před koncem světa, ať stojí za to! Dveře klubu Sasazu se otevřou ve 21 hodin.

Line-up:


21.00 Tony M
22.15 DJ P*L*N*M*N
23.30 DJ NEO
01.00 Philipp Straub (A)
02.00 Moguai (D)
04.00 Mikeal Weermets
06.00 end

www.sasazu.com

Dodal: Eva Tichá, IDMedia
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SILVESTR „RIDE ON TIME“

Sobota 31. 12. 2011
Vstup: 550 Kč
Vystupují:
Tony M, P*L*N*M*N, NEO, Philipp Straub (A), Moguai (D), Mikeal Weermets
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika