Rock´n´Roll For Life - Silvestr v Rock Café

Rock´n´Roll For Life - Silvestr v Rock Café

29. 12. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Milovníci rocku by měli na Silvestra dorazit do pražského Rock Café. Zahraje zde hned několik nadějných rockových kapel, které se postarají o kvalitní silvestrovský program. Začátek je naplánován již na 19:00.
THE MAGGIE'S MARSHMALLOWS
Poměrně mladá pražská trojice, dokazuje, že její hlavní zbraní není uhrančivý pohled basistky Meg, ale pořádný rock'n'roll.

Ovlivnění spoustou legend jako The Sonics, The Kinks, The Trashmen, ale i Rolling Stones nebo Black Keys, pilují svůj garážový punk a prodají Vám ho tak snadno jako Horst Fuchs svůj WS kráječ!

THE ROCKET DOGZ
The Rocket Dogz je banda třech ostřílenejch chlapíků hrající punk/psychobilly a to již od roku 2008. Na svém kontě mají dvě desky Mad do holocaust a skoro ještě čerstvě novou Generation Zero.Tu vám, pokud ji ještě neznáte, představí 31.12. v pražském Rock Café!

Rocket dogz se s ničím nemažou a vy rozhodně nebudete výjimkou! Jejich zběsilý kontrabas a vostrá kytara se do paměti zaryje každýmu, co je jednou okusí...takže Let´s go to the hell!

QUEENS OF EVERYTHING
Pohrobci kapel Bad Tones, Flaming Cocks, 2v1 a Unity jsou zpět s náloží svižného punkrocku okořeněného rockabilly kontrabasem a dechovou sekcí!

THE UNHOLY PREACHERS
The Unholy Preachers povstali z popela horror punkové kapely Phantoms on fire. Ještě před jejím posledním koncertem na podzim 2009 už dávali dohromady sestavu a nové skladby. První koncert pak odehráli v květnu 2010 v Dejvické Nádražce. V The Unholy Preachers se sešli bývalí i současní členové kapel Phantoms on fire, Elektrick Mann, Eastern Star, Nežfaleš nebo Reverends. Hudebně se oproti Phantoms posunuli víc k rock´n´rollu ala Turbonegro, Electric Frankenstein nebo The Dictators. V současné době pracují na prvním albu, které by mělo obsahovat 9 vlastních skladeb a cover od Black Flag a vyjít by mělo na začátku příštího roku. Zatím je k poslechu a stažení na jejich bandzone profilu čtyřpísňové demo.

BOMBS FROM HEAVEN

Kapela zahájila činnost v září 2010. „Snažíme se tvořit přímočarou muziku na základech punk rocku U.S. střihu, kterýmu šlape na paty zemitej rock´n´roll, foukací harmonika a další perly. Zatím se nám podařilo svépomocí vyprodukovat 5ti skladbový demo Welcome aboard na naší zkušebně, natočit singl City is your home, stihli jsme odehrát okolo 40ti koncertů, natočit videoklip a stát se finalisty Emergenza festu 2011… Momentálně makáme na materiálu na první řadovou desku, která by se snad mohla povést natočit během zimy 2011/ 2012. Její název zní We call the world…".

Dodal: Tereza, Rock Cafe
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ROCK´N´ROLL FOR LIFE - SILVESTR V ROCK CAFÉ

Sobota 31. 12. 2011
Vstup: 220/290
Vystupují:
queens of everything, the maggie´s marshmallows, the rocket dogz, the unholy preachers, bombs from heaven , afterparty: czech mike
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika