Kanaďané We Outspoken zahrají v Roxy

Kanaďané We Outspoken zahrají v Roxy

07. 09. 2012  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Už příští středu 12. 9. bude klub Roxy hostit českou koncertní premiéru kanadské pop-punkové party We Outspoken, která se v Praze zastaví v rámci svého prvního evropského turné k letošnímu eponymnímu debutu.
O rozehřátí publika před vystoupením hlavních hvězd večera se postará pražská punk-rocková čtveřice Bonebroke. Milovníci punk-rocku a spřízněných žánrů se tak mohou těšit na hodně výživný dvojkoncert, na nějž je navíc vstup zdarma!

Nezávislá kanadská úderka We Outspoken si už zahrála mimo jiné s takovými kapelami jako Pennywise, Unwritten Law nebo Die Mannequin a charakteristický pro ní je především nezávislý přístup k věci. Kapela se nenechává svazovat labely ani manažery a vše si dělá jen a jen po svém a z čisté lásky k hudbě, což ostatně potvrzuje i aktuální evropské turné čítající destinace jako Londýn nebo Paříž, které si We Outspoken organizují kompletně sami.To, čím We Outspoken zaujmou na první dobrou, je - kromě sympaticky otevřeného a pozitivního přístupu k věci - melodický pop-punk s příměsí alternativního indie rocku. To vše navíc čtveřice z Ontaria doprovází nezdolnou energií a nadšením, které by jí mohli závidět i ty největší punkové hvězdy.

Line up pak doplní žánrově spříznění a podobně energičtí Bonebroke, kteří mají na svém kontě už přes 140 koncertů a nedávno jste je mohli vidět i v ROXY na Free Mondays. Jak sami pánové podotýkají, brání se jakémukoli stylově extrémnímu vyhranění, ale líbit by se jejich muzika mohla "např.fandům Blink, Sum41, Offspring, NOFX, GreenDay, Rancid, Rise Against....Oasis, Beatles, Lady Gaga, Enrique Iglesias, Janis Joplin, Led Zeppelin…:)"

Je tedy zřejmé, že v ROXY se příští středu odehraje hodně fajn mejdánek, který si určitě nezaslouží vynechat, zvlášť když je se vstupem ZDARMA!

www.roxy.cz

Dodal: Lukáš Kadeřábek, Roxy PR
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

WE OUTSPOKEN (CAN) & BONEBROKE

Středa 12. 9. 2012
Vstup: zdarma
Vystupují:
We Outspoken (CAN) & Bonebroke
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #633 (Mixcloud.com)
21. 11. 2019 (118 MB)
Mastermix #634 (Mixcloud.com)
21. 11. 2019 (118 MB)
Mastermix #631 (Mixcloud.com)
09. 11. 2019 (119 MB)
Hot Candy (Mixcloud.com)
09. 11. 2019 (135 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika