Darren Porter a Talla 2XLC na Trancefusion warm up

Darren Porter a Talla 2XLC na Trancefusion warm up

28. 08. 2013  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
BTL Agency ve spolupráci se Sampler Production představují Trancefusion Autumn Official Pre-Party. Toto zahřívací kolo před samotnou Trancefusion Autumn se bude konat 27. 9. v klubu Duplex.
Majitelé zakoupených vstupenek na Trancefusion Pure Autumn, která se hned den poté uskuteční na Výstavišti, budou mít umožněný vstup na tuto akci za symbolických 100 Kč.

Obě agentury zvyšují level všech pre-party a přivezou Vám hvězdy velkého formátu. Na koho se můžete těšit? Představí se Talla 2XLC, Darren Porter, Dave Schiemann, Rossignol, Dusk a K1aptcha.

Talla 2XLC je legenda ve svém oboru. Jeho předností je progressive trance, který se objevuje na labelu Armada a zní na festivalech, jako například Ultra Miami, Mayday, Nature One a další.
 

Darren Porter je znám láskou k trance music, a proto se po minulé pre-party vrací na místo činu, aby nám opět ukázal, jak se to dělá!

Poměrně mladý Dave Schiemann je také spjat s labelem Armada Music, což značí samo o sobě velkou kvalitu. Jeho tracky se objevují na těch největších kompilacích, jako například ASOT Year Mix.

Český K1aptcha se nebojí ve svém setu použít „všechen“ trance, a proto si ho s oblibou poslechnou také milovníci hardstylu. U tohoto pána nikdy nevíte, s čím na Vás přijde.

Rossignol je v Česku známý především díky jeho show Sound Of Revolution a objevuje se čím dál častěji v těch nejprestižnějších klubech u nás.

TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.

Více informací na www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION

Dodal: Zdeněk Masopust, Decadance, Trancefusion
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

PRE PARTY - TRANCEFUSION AUTUMN

Pátek 27. 9. 2013
Vstup: 250 - 690 Kč
Vystupují:
TALLA 2XLC, DARREN PORTER, DAVE SCHIEMANN, ROSSIGNOL, DUSK, K1APTCHA
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika