Předkapelou Editors budou belgičtí Balthazar

Předkapelou Editors budou belgičtí Balthazar

04. 10. 2013  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
V neděli 6.října se v pražském Lucerna Music Baru uskuteční dlouho očekávaný koncert britské indie kapely Editors. Ta se v Praze ukáže poprvé od roku 2009, kdy odehráli nezapomenutelný koncert před zcela vyprodaným sálem.
Editors letos vydali nové album The Weight Of Your Love a momentálně s ním absolvují náročné evropské turné. Jako support celé tour, včetně nedělního pražského koncertu, vystoupí belgická kapela Balthazar, která si odbyla svoji pražskou premiéru loni v listopadu na strahovské Sedmičce.

Mladá, pětičlenná kapela z oblasti Gentu si již vytvořila svůj charakteristický zvuk a v Belgii a Nizozemí se svým melodickým pop-rockem slaví velké úspěchy. Již rok po svém vzniku, v roce 2005, vyhráli soutěž mladých talentů, za album Aplause získali v Belgii ocenění Nejlepší album roku 2010. Krátce před svým loňským pražským koncertem vydali Balthazar své teprve druhé album s názvem Rats, hudební kritici však Balthazar již nyní předpovídají nadějnou budoucnost. Možná i pro to se stali volbou Editors pro jejich letošní evropské turné.

Nejnovější video Balthazar k songu Sinking Ship je ke zhlédnutí zde:
 

Zbývající vstupenky na koncert Editors, kterým budou předskakovat právě Balthazar, jsou k zakoupení za 720,- Kč + v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a na webu www.musicbar.cz, v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 850,- Kč.

Více info na:
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com

Dodal: Michal Rejzek
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

koncert: EDITORS

Neděle 6. 10. 2013
Vstup: 720 - 850 Kč
Vystupují:
Editors (UK), Balthazar (BE)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika