Excelent jukebox přiveze nejžádanější jména hudební scény

Excelent jukebox přiveze nejžádanější jména hudební scény

08. 11. 2013  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Nedělat žádné kompromisy a přivést jen to nejlepší jsou dvě základní myšlenky unikátního hudebního projektu, který dal dohromady team kolem značky Gambrinus Excelent společně s promotérem představení zahraničních hvězd Fource Entertainment. Fanoušci se tak mohou těšit na sérii koncertů těch nejtalentovanějších umělců z celého světa!
“Excelent Jukebox je takový sen nás všech,” směje se promotérka Dominika Janigová z Fource Entertainment. “Fource moc těší propojení s Gambrinus Excelent. Tato série pomůže vytvořit zatím chybějící platformu pro kvalitní mezinárodní umělce. Chceme, aby si každou akci fanoušci maximálně užili a bavilo to nejen je, ale samozřejmě i umělce a nás! Začínáme sérií deseti koncertů v Lucerna Music Baru v Praze, a už teď víme jedno tajemství, které fanouškům prozradíme v pondělí 11. listopadu!”

A jak k nápadu vlastně došlo?

“Jsem unavený z tupého sponzoringu akcí a festivalů, které často lidé z marketingu předvádějí. Myslím, že je na čase převzít otěže - a proto se značka Excelent stává proaktivním organizátorem místo pasivního sponzora. Jsem hrdý na to, že u toho můžu být, a všechny zvu na Excelent Jukebox,” říká manažer značky Gambrinus Excelent Pavel Podruh.

Spolupráce Fource Entertainment a Gambrinus Excelent slibuje zajímavé akce, ale kdy se už konečně dozvíme, co za akce to vlastně bude?

“Někdy se vyplatí si počkat! V pondělí 11. listopadu ohlašujeme první koncert, tak si připravte deníčky, ať víte, kdy máte zavítat do Lucerna Music Baru!”

Více informací se již brzy objeví na nově vznikajících stránkách Excelent Jukeboxu zde.

www.fource.cz

Dodal: Dominika Janigova
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

JAMES ARTHUR

Neděle 2. 3. 2014
Vstup: vyprodáno
Vystupují:
James Arthur (UK), Adam Mišík (CZ)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika