Největší electro-swing party se vrací do Prahy

Největší electro-swing party se vrací do Prahy

21. 02. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (1)
Electro Swing Fever za sebou zanechává vyprodané kluby v České republice, na Slovensku i v Polsku. Pražský klub Roxy zaplnila k prasknutí už na podzim minulého roku. V pátek 21. února se vrátí na místo činu ještě větší a pompéznější!
Speciálním hostem večera budou The Carlson Two – DJské duo z Berlína, které se dalo dohromady při jedné nekonečné party v roce 2008 a které proslavil 6-ti hodinový Evolution-Mix mapující 80 let vývoje swingové hudby. V Roxy vystoupí se setem umně kombinujícím swing, hip-hop, dubstep a house.
 

Chybět nebudou ani vyhledávaní DJs z bookingu Electro Swing Bohemia – Swing Thing & Papa Django, Paolo di Maki a Max. W. Tito prvotřídní elegáni odehrají v Roxy špičkové electro-swingové selekce, které již mnohokrát rozhýbaly i zatvrzelé nepřátele tance. Až nastoupí na pódium, utáhněte si ještě pro jistotu tkaničky.
 

Živý koncert si střihne bohémská electro-swingová kapela Mydy Rabycad v čele s rusovlasou zpěvačkou Žofí Dařbujánovou. Očekávejte hudební smršť, která jde vlastní cestou inspirovanou poctivým řemeslem swingových bandů a zvukem současné taneční hudby.

Ovšem tím to zdaleka nekončí! Hned v úvodu večera vás zkušení tanečníci z taneční školy Swing Wings naučí parádní swingové kousky, abyste byli za hvězdy parketu. Okouzlí vás show kabaretních akrobatů, art deco vizualizace a dobový biograf. Celkovou atmosféru dokreslí stylové dekorace a outfty. A kdyby vám při swingování vyhládlo, k ruce vám budou home-made chuťovky.

Předprodej: http://www.smsticket.cz/vstupenky/1959-electro-swing-fever-roxy.aspx

Facebook událost: http://www.smsticket.cz/vstupenky/1959-electro-swing-fever-roxy.aspx

Dodal: Daniel Bacho, Roxy
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ELECTRO SWING FEVER

Pátek 21. 2. 2014
Vstup: od 150 Kč v předprodeji
Vystupují:
The Carlson Two (DE), Mydy Rabycad (live band / CZ), Swing Thing & Papa Django (SK), DJ Paolo Di Maki (CZ), DJ Max W. (CZ)
Další informace
1 KOMENTÁŘ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
M
22. 01. 2014 | 23:23:47
+0 | -0

Facebook link

Facebook link je spatnej - stejnej jako na predprodej
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika