Koncert Disclosure přesunut do SaSaZu

Koncert Disclosure přesunut do SaSaZu

03. 02. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Britské djské duo Disclosure, které mělo původně vystoupit v pražském klubu Roxy 14. března nakonec z důvodů obrovského zájmu fanoušků vystoupí v SaSaZu. Datum koncertu se nemění, již zakoupené vstupenky jsou i nadále platné. Potvrdil to dnes pořadatel akce.
“Vstupenky lze s okamžitou platností zakoupit v síti Ticketpro. Nově je zde možnost zakoupit vstupenky na balkony. Fanoušci, kteří již mají zakoupené vstupenky do původního místa konání nemusí nic řešit. Pouze v případě, že by si chtěli standardní vstupenku na stání vyměnit za vstupenku na balkon, tak doplatí rozdíl v ceně skrze Ticketpro.  Doporučujeme s koupí nečekat a zakoupit vstupenky co nejdříve, neboť soudě dle toho, jak rychle se vyprodala první akce, je velmi pravděpodobné, že se po vstupenkách opět zapráší,” vyjádřil se k show jeden z pořadatelů Fource Entertainment.
 

Po koncertě Disclosure následuje i oficiální afterparty, která se koná od 22.00 v klubu ROXY (Dlouhá 33, Praha 1). Pro držitele platných vstupenek na koncert Disclosure je vstup zdarma. Line-up vystupujících DJs na afterparty bude ještě potvrzen.

Vstupenky na show Disclosure lze zakoupit v síti Tickepro. 
Základní vstupenka: 675.- Kč + poplatky. Balkon: 890.- Kč + poplatky.

Dodal: Dominika Janigova
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

DISCLOSURE

Pátek 14. 3. 2014
Vstup: 675 - 890 (balkon) Kč v předprodeji
Vystupují:
Disclosure (UK), Kidnap Kid (UK)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika