Pondělní Chapeau Connections

Pondělní Chapeau Connections

03. 02. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Nestačil ti víkend? Pak vyraž v pondělí do legendárního prostoru v srdci Prahy - klubu Chapeau Rouge! Každé pondělí to tu pod taktovkou rezidentního večera Chapeau Connections roztáčí kvalitní djská jména z domácí i zahraniční scény.
Mezi těmi, které můžete pravidelně v pondělí za gramofony potkat, jmenujme například DJs: Fatte (Ty Nikdy label), Scarface (Roccaflex crew), BA2S (Chapeau Rouge), Goldstar (Mash Up Funk), Kenny Rough (Ty Nikdy label), Poeta (Rádio Spin), Tetro (FR), SaidFunkyPeanut (FR), S-Bish (FR), Mišo Biely (Sk), Resumé (Sk), Hlava aka Reverse D a mnoho dalších .A co se bude hrát? Rozhodně žádný chill out, takže si vezměte pohodlné botky, ať neprotancujete podrážky! Na Chapeau Connections si každé pondělí užijete hip hop, RnB, soul, funky a další urban music styly v podání osvědčených a kvalitních djs.
 

Spokojená bude i vaše peněženka, protože každé pondělí si můžete užít Cuba Libre za 65 Kč a Connection drink za 50 Kč.

Chapeau Connections spojuje nejen Djs, ale i návštěvníky klubu. Každé pondělí je parket do půlnoci připraven pro všechny bboys, bgirls a další tanečníky. Pokud si chcete přijít s partou z vaší taneční skupiny zatrsat a chcete se ukázat a mít volný parket, pište s předstihem na: lucie@chapeaurouge.cz. Příležitost rádi dáme i těm méně známým talentovaným DJs, kteří mají zájem se něco přiučit a otrkat se před mezinárodním publikem. Chceš-li přijít do Chapeau Rouge přijít ukázat svůj talent, piš rovněž na: lucie@chapeaurouge.cz

Více informací na: https://www.facebook.com/chapeauconnections

Dodal: Lucie Zachová, Chapeau Rouge, Hip Hop Coordinator
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

CHAPEAU CONNECTIONS

Pondělí 3. 2. 2014
Vystupují:
DJ Back, DJ ILL Rick
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika