Phonique přijíždí do Prahy na akci Mikro Berlin

Phonique přijíždí do Prahy na akci Mikro Berlin

03. 02. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Art Gallery Salon S si vás dovoluje pozvat v sobotu 8 února na berlínský večírek do bunkru, který sídlí hned pod Modřanskou budovou Microna a je součástí galerie Art Salon S. Na večírku s názvem Mikro Berlín se jako hlavní hvězda představí uzanávaný berlinský dj a producent Michael Valter Aka Phonique.
Tento deephouse producent je znám svou produkcí na známých labelech jako jsou např: Poker Flat, Dessous, Cocoon, Moodmusic, Systematic Records, Crosstown Rebels nebo !K7. Na electronické taneční scéně se pohybuje více než dvacet let a je velmi zkušeným djem. Deephouse fanoušci ho  měli možnost slyšet naživo snad po celém světě.  Jeho tracky a remixy zařazují do svých djských setů známé ikony světové taneční scény jako jsou např: Sven Vath, M.A.N.D.Y., Dixon, Martin Landsky, I:Cube, Alexkid, Rodney Hunter a mnoho dalších.
 

Phonique je veselý vegan, který miluje kočky a deephouse. On je tím pravým hostem naší berlínské noci v pražském bunkru Art Gallery Salon.  Dále se můžete těšit na Djs:  Fritz For Funk, Adam Aalias a Jack Jenson, kteří jsou residenti známého berlínského klubu Salon Zur Wilden Renate.

O warmup set se postará zkušený pražský DJ Lucas Hulan, reprezentující značku Nightphunk Recordings. Speciální Mikro Berlin performance si pro vás připravili Drei Wetter Taft Trio.

Akce se koná 8 února v bunkru galerie Art Salon S na adrese Československého Exilu 4  na Praze 4. Zvuk 8KW by Funktion-One dodá Vice Audio. Začatek je ve 22 hodin. Vstupenky na  Mikro Berlin jsou k dostáni v síti Ticketpro za 190kc nebo 290kc na místě. 

Více informací naleznete na strankách www.artsalons.cz

Lineup:
Phonique (Poker Flat, Dessous, Berlin)
Fritz For Funk (Love On The Rocks, Supermoist, Berlin)
Adam Aalias (Banane, Berlin)
Jack Jenson (Salon Zur Wilden Renate, Berlin)
Lucas Hulan (Nightphunk Recordings, Prague)

Dodal: Lucas Hulan
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

MIKRO BERLIN

Sobota 8. 2. 2014
Vstup: 190 - 290 Kč
Vystupují:
Phonique (DE), Fritz For Funk (DE), Adam Aalias, JAck Jenson (DE), Lucas Hulan
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika