Zrní a Korben Dallas v Lucerna Music Baru

Zrní a Korben Dallas v Lucerna Music Baru

05. 02. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Nejen Mig 21 nebo Vypsaná fixa dokážou bez problémů vyprodat Lucerna Music Bar. Kladenské kapele Zrní spolu s Poletime? se to na podzim podařilo, a v březnu se vrací. Kluci si tak mohou odškrtnout další milník v našlápnuté kariéře. Tentokrát s nimi vystoupí slovenský objev Korben Dallas
Osobitost , autentičnost  a charismatičtí frontmani – to jsou pojítka mezi kladenskými Zrní a bratislavskými Korben Dallas. Hutný, hypnotický a energický projev kapely Zrní se právem řadí ke koncertní špičce. Zatímco něžnému artbrutu dominuje klukovsky jasný a sebejistý hlas s projevem tak trochu psychedelického vizionáře, v čele slovenských Korben Dallas stojí archetyp dospělého, vyzrálého muže, jehož hlasový projev rozechvívá leckteré ženě srdce aneb jak to nejlépe vystihl slovenský muzikant a spisovatel Pišto Vandal: „To je hlas – klitotras.“ Bude více než zajímavé sledovat tyto dvě persony, tyto dvě kapely s výbornými texty a podmanivou muzikou. Zrní na minitour zahrají i songy k připravované desce, kterou budou natáčet opět u Ondřeje Ježka.

Zrní


Zrní
to je pět kluků, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat, kašlou na outfit, mají co říct a je jim spolu dobře. Vydali tři desky, ta poslední Soundtrack ke konci světa sklízela v roce 2012 velké úspěchy i na poli všemožných tuzemských žebříčků a cen včetně Objevu roku 2012 Ceny Anděl.

Korben Dallas
založili v roce 2010 tři zkušení hudebníci ze slovenské alternativní scény. Hned v prvním roce své existence se představili na největším slovenském festivalu Pohoda. V roce 2011 kapela vydala debutové album Pekné cesty, které bylo nominované na hlavní ceny slovenské alternativní scény Radio Head Awards v kategorii Album roku - cena kritiků.

Korben Dallas

V roce 2012 kapela hodně koncertovala a odehrála také společné vystoupení s legendárním slovenským kytaristou Andrejem Šebanem. Druhé album kapely pod názvem Karnevalová vrána vyšlo v červnu 2013 ve vydavatelství Slnko Records a je nominované na 5 cen v Radio Head Awards, a to za nejlepší album roku, koncertní kapelu roku a zza songy Otec a Beh a cenu kritiků. Koncem roku se dostalo na první místo mezi domácí alba ve slovenském verzích služeb Spotify a iTunes. Kapela zveřejnila oficiální videoklipy ke třem skladbám z alba - Otec, Zlatý jeleň a Beh - a absolvovala úspěšné klubové turné k albu.

Koncerty Zrní:
7.2. Brandýs nad Labem - Saloon
8.2. Žďár nad Sázavou - Batyskaf
14.2. Polička - Divadelní klub
15.2. Kutná Hora - Česká 1
19.2. Praha - Divadlo Ponec
- taneční představení s VerTeDance "Kolik váží vaše touha?"
20.2. Šumperk - H-Club
21.2. Prostějov - Apollo 13
22.2. Bratislava - KC Dunaj + Korben Dallas (SK)
4.3. Praha - Lucerna Music Bar + Korben Dallas
5.3. Ostrava - COOLTOUR + Korben Dallas
6.3. Brno - Musilka + Korben Dallas
7.3. Lanškroun - Apollo Music Club

Více informací na: musicbar.cz

Dodal: Lukáš Kolíbal, Lucerna Music Bar
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

koncert: ZRNÍ

Úterý 4. 3. 2014
Vstup: 200 - 250 Kč
Vystupují:
ZRNÍ, KORBEN DALLAS (CZ)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika