Trance & Progressive kalendář 02/2014

Trance & Progressive kalendář 02/2014

07. 02. 2014  |  Autor: Honzin  |  Komentáře (0)
Únor je, co se akcí týče, je ještě výrazně slabší než leden. Kdy konečně nastane zlom, a akce z podzimu se přesunou na začátek sezóny? Člověk už teď neví kam dřív v říjnu vyrazit na párty, ale v únoru? Prostě nikde nic.
07. 02. – Trance Progressions Old School Edition with Michael C
První pátek v měsíci v pražském klubu Reston proběhne z mrtvých vstání akce Trance Progressions, která rovnou proběhne ve speciální Old School Edition. Pozvání přijal, jako hlavní host Michael C. Mnozí si možná říkáte, že co hraje dnes, nemá s Old Schoolem nic společného. To je pravda, ale Michael se tentokráte se předvede ve speciálním Old School setu, který si můžete pamatovat z Transmission, kde sám vystoupil. Na akci ho doplní DJ Beck, který je svým a David Justian.
 

15. 02. – Orighami with Michael C
Druhou sobotu v měsíci v plzeňském klubu PH+ proběhne rezidentním párty pod taktovkou DJ Rascala – Orighami. Té se jako hlavní host během večera účastní Michael C. Line up doplní sympatická djka O´Kate.

21. 02. – Trance Stage 100 Live! with Johan Ekman
Radio show Trance Stage bude slavit své druhé výročí. Tentokráte bude slavit v klubu Reston a opět s českými talenty tranceové scény a s několika exkluzivními zahraničními hosty. Pro švédského DJ a producenta Johana Ekmana to bude rovnou česká premiéra! Akce se dále zúčastní ProggyBoy, Marc van Gale (DE), tranzLift pres. Stellarium, Sandeagle a Joe Cormack.

28. 02. – Get Older Prem!
Veselá událost s veselým názvem, na které půjde o narozeniny domácího DJ, kterým je Prem van Skaal! Jestli chcete dorazit popřát nebo jen zapařit na skvělou taneční hudbu, tak doražte poslední den v měsíci do plzeňského klubu Dance Club 28! Popřát a hlavně zahrát přijdou DJ Priest, ProggyBoy, Maicuss, Skylight a iB DUO. Někteří z aktérů se představí v B2B setech, takže se máte na co těšit.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

GET OLDER PREM!

Sobota 22. 2. 2014
Vystupují:
iB DUO, Maicuss & Prem van Skaal, Prem van Skaal & ProggyBoy
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika