Audio Dope v ostravském klubu Marley

Audio Dope v ostravském klubu Marley

09. 02. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Na pátek 28. února pro vás Poison Apple a Spectral Sound připravili v ostravském klubu Marley mejdan nazvaný Audio Dope. Hlavní stage je zaostřena na pořádnou nálož fresh Bass Music.
Hlavní stage je zaostřena na pořádnou nálož fresh Bass Music. Těšte se na Dubstep, Trap, Grime, UK Garage a další... Na horní stagi pojede bomby Techno!

Hlavní účikující je CREAX z Audio Video Bass.
Elektronické muzice se věnuje už 8 let. Dlouho působil na drumandbassové scéně jako představitel alternativního proudu. Nakonec si našel cestu k nově se formujícímu směru UK Bass Music. Je členem projektu Audio Video Bass, který prosřednictvím nepravidelných podcastů, akcí a komentářů, podporuje rozvoj této hudby v ČR. Své DJ mixy doplňuje tvorbou vlastních tracků.
 

Na mejdanu dále vystoupí sestava známá nejen z úspěšných akcí COLLAPSE (Cross Club Praha), SOUNDBWOI (Beach bar Havířov), SMASH & GRAB IT a dalších.. WZ (Poison Apple, Synthdrome, AVB), MADMACHINE (Poison Apple), DAFMAN & CYCLOWN (Spectral Sound). Na Techno stagi to rozjedou MENDOZA & 4ROW (Ibiza Elite Element), MARCO KEY (Playa.cz) a OWEC (Audio Bush).

Dodal: poison apple
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

AUDIO DOPE BASS NIGHT

Sobota 1. 3. 2014
Vstup: 40 Kč
Vystupují:
Creax, Schooler, Uxen, MadMachine, WZ, CyClown, Dafman, Mendoza, Marco Key, 4Row, Silesian Squad, Owec
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika