Red Bull Music Academy Bass Camp v Bratislavě

Red Bull Music Academy Bass Camp v Bratislavě

10. 02. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Unikátní workshop pro všechny talenty z elektronické hudební scény Red Bull Music Academy se o víkendu 14. - 16. února zastaví v Bratislavě. Patnáct vybraných muzikantů z Česka a Slovenska se sjede na ojedinělý projekt Bass Camp, kde se potkají ve špičkově zařízených studiích, aby se navzájem podělili o know-how a získali nové zkušenosti od vynikajících lektorů spjatých s Red Bull Music Academy a večer si zahráli s pozvanými hosty světového formátu v bratislavských klubech.
Do slovenské metropole přijedou Hudson Mohawke, Lindstrøm, Maurice Fulton, Darq E Freaker, Seiji a Koreless a předají účastníkům Bass Campu postřehy z hudebního průmyslu prostřednictvím workshopů a lekcí ve studiích. Večery stráví na parties ve vyhlášených klubech Nu Spirit Clube, KC Dunaj. Třídenní „soustředění“ vyvrcholí v Komorním studiu 5 Slovenského rozhlasu.

Pozvání do Bratislavy přijali tito česko-slovenští muzikanti Foolk, Biomat, INK Midget, STROON, Jimmy Pé, Fallgrapp, Bad Mojo, Dalyb, FVCLRVM, Pjoni, Nobodylisten, Radimo, dTonate, Side9000, Never Sol.

RBMA

Red Bull Music Academy, která letos slaví 15. výročí, se na podzim uskuteční v hlavním města Japonska Tokiu. Desítky DJs, producentů, beatmakerů, hudebních designérů, zpěvaček a vokalistů z celého světa se sejdou v jednom z nejzajímavějších měst na světě, které inspiruje všechny možné umělce. Zúčastnit se může každý hudebník z elektronické scény, přihláška je už nyní na stránkách www.redbull.cz/musicacademy.

Red Bull Music Academy se o své účastníky kompletně postará včetně všech nákladů s tím spojených. K účasti není potřeba mít za sebou profesionální kariéru či konkrétní znalosti. Stačí zajímavá vize, rozpracovaná domácí tvorba, upřímný otevřený přístup. Důležité jsou pouze hudební filozofie, sny a inspirace. Hudebního workshopu se v uplynulých 15. ročnících zúčastnila řada hudebních talentů i z Česka, namátkou IM Cyber, Juanita Juarez, Denius, Limyth, Katcha, Hoffee, Vec, Petra Hermanová z Fiordmoss nebo DJ Lucca.

RBMa Bass Camp

Pokud se chceš nejdříve seznámit s historií Red Bull Music Academy, doraž 17. února do pražského kina Aero nebo brněnského univerzitního kina Scala na premiéru unikátního dokumentu What Difference Does It Make? K oslavě kulatého výročí „akademie” vznikl dokument režiséra Ralfa Schmerbera, který má doma ve sbírce i Zlatého lva z Cannes. A jestli se do kina nedostaneš, nezoufej, druhý den bude dokument komplet online na www.redbull.cz/musicacademy

Doprovodný program Red Bull Music Academy Bass Camp v Bratislavě:

Red Bull Music Academy Night with Hudson Mohawke
14. 2. 2014 NuSpirit Clube
Main room: Hudson Mohawke, Darq E Freaker, Pjoni & INK Midget, FVLCRM
Bar room: Foolk, Side9000, FNTM, Jimmy Pé

Red Bull Music Academy Night with Lindstrøm
15. 2. 2014 o 21:00 h v KC Dunaj
Main room: Lindstrøm (Live) , Maurice Fulton, Seiji, Bad Mojo
Bar room: Biomat, DTonate, Nobodylisten, Dalyb

Red Bull Music Academy Live Concert with Koreless
16. 2. 2014, Komorné štúdio Slovenského rozhlasu, Bratislava
Headliner: Koreless (live perfomance), Fallgrapp, Never Sol

Dodal: Pavel Eichler
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

RED BULL MUSIC ACADEMY BASS CAMP

Pátek 14. 2. 2014 až Neděle 16. 2. 2014
Vystupují:
Hudson Mohawke, Lindstrøm, Maurice Fulton, Darq E Freaker, Seiji a Koreless, Foolk, Biomat, INK Midget, STROON, Jimmy Pé, Fallgrapp, Bad Mojo, Dalyb, FVCLRVM, Pjoni, Nobodylisten, Radimo, dTonate, Side9000, Never Sol
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika