Maximal se znovu vrací na scénu

Maximal se znovu vrací na scénu

12. 02. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Po několikaměsíční odmlce od pravidelných brněnských čtvrtků pod hlavičkou značky Maximal je tu nové období. Projekt Maximal dostál několika změn - ať už jdou na první pohled vidět nebo ne, důležitý bude výsledek. A tím je první maximalový večírek v sobotu 15. února.
Co můžeme návštěvníku slíbit? Maximální hudbu, maximální večírek a maximální zábavu. Z naší metropole dojede CZScream - propagátor současného moderního techna, co už hrál na Apokalypse, Summer of Love a mnoha dalších hudebních festivalech napříč celým Českem.

Těšit se můžeme také na dvě velké bitvy. Své technologie i hudební vkus spojí jeden ze základajících členů Maximalu - Upgrade a jeho vyškovský kolega Tomas Ivicic. Ve druhém souboji na sebe narazí Warphil a Rastyn. A nekončíme. Máme tu také dva exkluzivní hosty. Ze stáje rave.cz k nám zavítá jeho šefredaktor Carl W a jeho sbírka vinylů. Druhým vzácným hostem bude něžná a temná Ivka, která si nedávno zahrála třeba na brněnské Elektře. Takže noc plná skvělých hostů, maximálního techna a za minimální vstupné! To je Maximal Weekender!

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1381050192155841/

Dodal: Michal Rastyn, Maximal
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

MAXIMAL WEEKENDER

Sobota 15. 2. 2014
Vstup: 30 Kč
Vystupují:
CZScream, Tomas Ivicic VS. Upgrade, Rastyn VS. Warphil, Carl W, Ivka
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika