Tři gramofony poprvé v Brně roztočí A.Professor

Tři gramofony poprvé v Brně roztočí A.Professor

13. 02. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Chybí ti zvuk vinylů a řízné powerful techno? Na sedmém pokračování klubovky Dirty Trip se představí mistr tří gramofonů z Barcelony, Kaisersoze ve speciálním vinyl setu a mnozí další.
A.Professor (Shape Booking, Barcelona)
Univerzální perfekcionista, který stojí už více jak 15 let pouze za gramofony. Vybroušená technika mixu, tři neustále se točící talíře a na nich placka se svižným technem. Takto se objevil A.Professor na Awakenings Festivalu, Liberty White Chronicles, Techno Flash, Electro Beach a dalších světových akcích s více než desetitisícovou návštěvou.

Jeho sety s DJem Murphym jsou legendární - ze čtyř decků totiž pumpují ty největší techno pecky a živým scratchingem jim dodávají neuvěřitelnou šťávu, kterou dav oceňuje. Společně se svou přítelkyní Paulou Cazenave pak tvoří projekt Daisychain. A právě jejich hit Mamasei se řadí mezi legendární techno tracky. Myslím, že netřeba vypisovat desítky jeho releasů a další podrobnosti. Stačí se podívat na jedno video a budete přesvědčeni, že jej musíte vidět naživo!

U toho ale nezůstane. Kdy jste naposledy slyšeli Kaisersozeho hrát z vinylů? Už to nějaký ten rok bude. A ti, kteří navštívili třeba Orion Hall, mi jistě dají za pravdu, že to bude výjimečný zážitek. Ze čtyř decků a s tempem kolem 140BPM se pak představí i producentské duo Dazy & Nee´o. Start zajístí svými plackami šéfredaktor rave.cz Carl W a do postele vás uloží kuřimský bouřlivák Wolf.

Co dodat? Nebudou chybět speciální tematické dekorace a určitě bude i nějaký akční drink. Navíc pro přihlášené na facebooku jsme připravili exkluzivní dárek u vstupu, tak se nestyďte vyzvednout si jej v pátek 18. 4. v klubu Perpetuum!

Dodal: perpetuum
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

DIRTY TRIP 7 WITH A.PROFESSOR

Pátek 18. 4. 2014
Vstup: 99 Kč
Vystupují:
A.Professor, Kaisersoze, Dazy & Neeo, Carl W, Wolf
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika