Nový koncept Free Mondays v pražské Roxy

Nový koncept Free Mondays v pražské Roxy

17. 02. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Tradiční Free Mondays dostávají nový kabát a změna bude nejen vidět (logo), ale i pořádně slyšet. Od února budeme moci na pódiu Roxy vidět několikrát do měsíce nové a neokoukané zahraniční kapely, které  doplní kvalitní český support.
Neseďte v pondělí večer doma a pojďte si do Roxy poslechnout zdarma zahraniční kapelky! Nepřijdete ani o tradiční djské afterpárty od desáté večerní až do rána. I přes tyto atraktivní novinky zůstane i nadále vstup zdarma.

Free Mondays
 
„Ve spolupráci se zahraničními agenty jsme se rozhodli dovážet mladé zahraniční kapely s vysokým potenciálem a dát jim šanci představit se českému publiku. Máme na to skvělé ohlasy“ popsala dramaturgyně klubu Adéla Sejkorová a doplnila „Sama vím, jak je to s vyhledáváním nové hudby. Je toho prostě moc a člověk se v tom ztrácí, zapomíná a přehlíží. Všechny potvrzené umělce ihned zveřejníme společně s dostatečným počtem odkazů, aby byl výběr nejpřehlednější a nejjednodušší" doplňuje Adéla.
 
Veškeré informace o chystaných koncertech hledejte na webu a také na Facebook profilu, kde naleznete i velké množství zajímavých odkazů na Youtube a sociální sítě. Takto budete mít v klidu možnost si kapely poslechnout, s předstihem  naplánovat návštěvu koncertů a informovat o nich své přátelé.
 
V březnu budou vrcholy Free Mondays koncerty amerického multiinstrumentalisty Smoota, rakouských Chronic City a izraelské kapely Tamar Aphek. V dubnu uvidíme koncert americké uhrančivé zpěvačky Sara Jackson-Holman a na začátku května show chytlavých rakouských Giantree.
 
Potvrzené zahraniční koncerty na Free Mondays:
 
10/3 SMOOTA (US), MIAMI MALL (Zürich/CH)
trombone, voice, TV ON THE RADIO, groovy, synthy, psychedelic

Smootova show je velkolepá, smyslná a provokativní. Vystupuje sám, a své písně prokládá zvuky kláves a trombonu. Smootha je talent v pravém slova smyslu. Zahrál si se jmény jako TV on the Radio, Sufjan Stevens, Spoon, Miike Snow, Pretty Lights a dalšími. Smootův styl je výrazný a sexy. Zpívá se zvláštní kombinací upřímnosti, erotiky a humoru. Těšte se i na švýcarskou kapelu Miami Mall, která svou umnou melodičností ideálně doplní amerického extravagantního umělce.

Událost: http://www.facebook.com/events/604351356309922
 

 
17/3 CHRONIC CITY (AT)
indie- pop, rock, electronic
Indie-popový vývozní artikl z Rakouska Chronic City nás přijedou roztančit. To vše za použití nástrojů silně chytlavých indie melodií jež okouzlili fanoušky i média i mimo evropský kontinent. "Úžasný taneční indie-popový kousek" ocenil kvality kapely populární a respektovaný kanadský e-mag Hillydilly.

Událost: https://www.facebook.com/events/643688835672569
 

31/3 TAMAR APHEK (ISR), GERDA BLANK (NZ)
rock, Carusella, Shoshana, alternative, noise

Tamar Aphek se už dříve proslavila jako zpěvačka/kytaristka kapel “Carusella” a “Shoshana”. Odehrála stovky koncertů v Evropě a USA, předskakovala takovým jménům, jako The Editors nebo Monotonix. Aphek teď vyšla na povrch s novým projektem nazvaným jejím vlastním jménem. Spojila se s bubeníkem Nitzanem Goldbergem a kytaristou Asafem Rahimovem. Aphke v březnu spojí vydání debutového EP s evropským turné a zavítá i do Roxy. Support obstará novozélandsko-český projekt Gerda Blank aka rock-noisový nářez, který vás určitě nenechá klidnými.

Událost: https://www.facebook.com/events/272434942914110
 

7/4 SARA JACKSON-HOLMAN (USA)
indie-pop, female vocalists, piano
Sara Jackson-Holman křehká kráska z Oregonu, zpěvačka, skladatelka a výborná pianistka znovu zavítá do Roxy. Charakteristické klavírní melodie v kombinaci s jejím hlasem vás prostě musí uhranout. Melodie jejího prvního úspěšného singlu Into the blue vám bude určitě povědomá. Jejím zatím nejnovějším albem je Cardiology z roku 2012.

Událost: https://www.facebook.com/events/1449337881946226/
 

12/5 GIANTREE (AT)
alternative, rock, pop
GIANTREE je relativně novou hudební skupinou pocházející z Rakouska. Máte-li rádi hudbu MGMT a hledáte-li v hudbě skutečné prožitky, pak si určitě tuto kapelu oblíbíte. Neobyčejně chytlavé melodie a zhmotněná melancholie, která ani v nejmenším nezavání nějakými uplakanými nářky. Neseďte v pondělí doma a pojďte si do ROXY poslechnout talentovanou rakouskou kapelku, která už brzy nebude "jen tak zadarmo" k vidění.

Událost: https://www.facebook.com/events/344625302346726/
 


Dodal: Daniel Bacho, Roxy
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

FREE MONDAYS

Pondělí 10. 3. 2014
Vstup: zdarma
Vystupují:
SMOOTA (US), MIAMI MALL (Zürich/CH)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika