Sobotní Art Beat na Bukanýru se srbským Mark Dee Jack

Sobotní Art Beat na Bukanýru se srbským Mark Dee Jack

27. 02. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Na dalším díle Art Beat se představí zástupce Srbské taneční scény dj Mark Dee Jack. Marko, jak to již bývá u djs zvykem, byl od dětství přitahován k hudbě. Jako teenager byl ohromen hip hopovou a reggae hudbou a díky tomu se začínal zajímat o djing a hudební produkci.
Ve svých 17. letech byl členem hip hopového uskupení a měl za sebou již několik vydaných singlů, ale jeho zájem upoutali další hudební styly jako house a tech house.

Ve svých 18. letech odlétá na prázdniny na Phuket do Thajska, kde náhodou dostává příležitost vystoupit na otevírací párty klubu Secret House a je mu ihned nabídnuta rezidentura. O půl roku později se tedy vrací zpět a kromě své rezidentní noci získává mnoho dalších hraní v místních klubech jako jsou Star Wars, Safari, Chicago a samozřejmě na open air Full Moon parties.

Jeden z návštěvníků klubu Secret House po vyslechnutí jeho setu nabízí Markovi rezidenturu v novém klubu se jménem Lempicka v Singapuru a Marko se rozhodne ke konci roku 2003 tuto nabídku přijmout a přesunout se. Rychle se začleňuje do singapurského klubového života a místní scény a velmi brzo vystupuje v legendárních klubech jako jsou Tunnel, Zouk a Velvet Underground.

Touha pracovat na vlastní produkci a ne jen hrát cizí tracky ho opět přivádí zpět do Bělehradu, kde začíná studovat hudební inženýrství a hudební produkci. V současné době Marko pořádá akce pod agenturou Tech This Out, která má na svědomí mnoho eventů, včetně mega akcí v opuštěných továrnách a halách až pro 20000 lidí. Zároveň hraje v Bělehradě v klubech Brooklyn Bar, Light Bar, Centro, Space Tavern a mnoha dalších a pracuje na své tech housové produkci, která by měla vyjít tento rok.

Facebook: https://www.facebook.com/events/658370340868419

Dodal: Bo.dan, Bukanyr.cz
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ART BEAT

Sobota 1. 3. 2014
Vstup: zdarma
Vystupují:
djs Mark Dee Jack (RS), Alek X (CH), Wector (Nextwave)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika