Americké trio Tortured Soul se vrací do Prahy

Americké trio Tortured Soul se vrací do Prahy

28. 02. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Na úterý 11. března se chystá do Lucerna Music Baru pořádná taneční párty! Na kruhové pódium pražského klubu se vrátí oblíbené newyorské trio Tortured Soul, které skvěle kombinuje house beaty se soulovými vokály. A to všechno naživo v podání 3 muzikantů!

O Tortured Soul v superlativech nemluví jen jejich věrní fanoušci, ale také respektované hudební osobnosti. Lenny Kravitz o jejich muzice prohlásil poeticky: „Hudba Tortured Soul zní jako hudba, na kterou bych chtěl vstávat v sobotu ráno, kdy se derou sluneční paprsky skrz okno“. Uznávaný DJ a vydavatel Gilles Peterson zase prohlásil Tortured Soul za budoucnost house music. Vřelých slov se kapele dostalo i od Stevie Wondera a Carla Coxe. Není se co divit. Americké trio totiž ukazuje, že moderní dance music nemusí být čistě jen DJská záležitost. Tři vynikající muzikanti spojují naživo tepající housové beaty se soulovými vlivy Prince, Heatwave a Kool & The Gang a vytváří perfektně groovující směs. Frontmana a hlavního autora písniček J. Christiana Uricha, který zvládá zpívat i hrát na bicí najednou, doprovází klávesista Ethan White a baskytarista Jordan Scannella.

Tortured Soul

Tortured Soul vznikli v roce 2001, kdy Urich složil hit Might Do Something Wrong, který se pod křídly labelu Central Park Recordings rychle prosadil do playlistů řady newyorských rádií a zdomácněl ve většině místních tanečních klubů. Tortured Soul poté pokračovali ve vydávání singlů a remixů, jenž jim zajistily klubová a festivalová vystoupení po celých Spojených státech. První řadová deska s názvem Introducing Tortured Soul vyšla v roce 2006. Tři roky na to vypustili na svém vlastním labelu TSTC Records album Did You Miss Me, jež zabodovalo mezi recenzenty řady prestižních médií a vyslalo Tortured Soul na téměř nepřetržité turné po celém světě. V současnosti kapela pracuje ve volných chvílích mezi koncertováním na novém albu. Svou českou premiéru si Tortured Soul střihli v roce 2011 na festivalu Colours of Ostrava, kde poprvé učarovali české fanoušky svou obrovskou porcí energie.
 

Vstupenky v předprodeji pořídíte nejlevněji bez poplatku na pokladně Lucerna Music Baru za 300 Kč. Dále pohodlně přímo na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatek prodejce. Cena na místě 350 Kč.

Více informací na: www.musicbar.cz

Dodal: Lukáš Kolíbal, Lucerna Music Bar
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

TORTURED SOUL

Úterý 11. 3. 2014
Vstup: 300 - 350 Kč
Vystupují:
TORTURED SOUL (USA)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika