Praktické informace ke koncertu The Parov Stelar Band

Praktické informace ke koncertu The Parov Stelar Band

03. 03. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Brněnský koncert zakladatele electro swingu Parov Stelar s kapelou se nezadržitelně blíží. Pořadatelé nám zaslali důležité informace, které byste před návštěvou akce měli vědět.
PLÁN AKCE

prizemi


VIP patroPRODEJ VSTUPENEK NA MÍSTĚ
V případě vrácení rezervací v předprodejních sítí Ticketpro a Ticketportal, budou na místě vstupenky za 890 CZK v maximálním počtu 150 ks. Doporučujeme zakoupit vstupenky v předprodeji a vyzvednout si rezervace.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE
termín akce: 14.3.2014
začátek vpouštění do pavilonu G1 ve 20:00
konec akce v 04:00

VSTUP NA BVV (BRNĚNSKÉ VELETRHY)
Hlavním vstupem do areálu BVV - 49°11'18.08"N; 16°35'8.26"E
Mapa: http://www.bvv.cz/_sys_/FileStorage/download/1/914/bvv_map_cz.pdf

PARKOVÁNÍ
Je možné před areálem BVV

VSTUP DO PAVILONU G1

Vstupenky STANDARD
Hlavní vstup do pavilonu G1 bude rozdělen na několik koridorů, přičemž každý Vás přivede k turniketům, které zkontrolují pravost vstupenky.

Vstupenky VIP
Z boční strany pavilonu G1 bude připraven VIP vstup, který bude rozdělen na 2 koridory. U vchodu bude pro VIP návštěvníky nachystána VIP šatna.

Vstupenky VIP GOLD / PARTNERS
Soukromý vchod pro majitelé VIP GOLD vstupenek najdete u vchodu VIP.

Se vstupenkami není možné opakovaně opouštět a zpětně navštěvovat pavilon G1. Pro pobyt na čerstvém vzduchu či kouření doporučujeme navštívit “zimní zahradu” (zaznačeno v mapce), kde budou také občerstvovací stánky.

ŠATNY
Velkokapacitní šatny budou umístěny přímo naproti hlavního pódia. Šatny jsou nachystané pro dvojnásobný počet návštěvníků než očekáváme a otevřeny budou od začátku až do konce akce.

BEZPEČNOST AKCE
O bezpečnost a hladký průběh se bude starat více než 80 prověřených a proškolených osob. Tento personál jako „pořadatelská služba“ je tu pro vás. Zeptejte se proto jeho členů na vše, co chcete k akci vědět. Na akci bude také záchranná služba a profesionální zdravotníci. Prosíme o prostudování plánku akce, ať můžete snadno najít vše, co je pro vás nachystáno. Je to vaše noc a my chceme, abyste si ji užili na maximum.

WC A HYGIENA
Toalety najdete v přízemní chodbě spojující pavilony G1 a G2. Prosíme udržujte čistotu a pořádek, ať si můžeme všichni užít akci ku všeobecné spokojenosti. Děkujeme.

NA AKCI JE ZAKÁZÁNO
Do pavilonu G1 je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé i měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat návštěvníky akce. V případě jakýchkoliv komplikací má náš bezpečnostní tým poslední slovo. Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány. Vstup zvířatům je zakázán.

BARY & OBČERSTVENÍ
V přízemní části pavionu G1 bude celkem 5 zásobených barů o celkové délce 110m, další 2 bary najdete na galerii VIP,které jsou umístěny s dobrým výhledem na pódium. Součástí akce jsou samozřejmě stánky s jídlem, party doplňky, oficiální stánek Parov Stelar Band a různé aktivity našich partnerů jako sedačkové lounge zóny, fotostěna či aktivní zóna s LCD.

PROPAGACE JINÝCH AKCÍ
Jakákoliv reklama je zakázána. Návštěvníci nemají oprávnění distribuovat letáky, plakáty či jiné propagační materiály během akce v prostorách pavilonu a na parkovišti. Pokud chcete zviditelnit nějakou z vašich akcí, kontaktujte nás.

Dodal: Nina Fialova, Olivier&Damian Praan
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

PAROV STELAR BAND

Pátek 14. 3. 2014
Vystupují:
THE PAROV STELAR BAND live, Swing Thing, Papa Django
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika