Synkro na Volnym Průběhu Crossem

Synkro na Volnym Průběhu Crossem

05. 03. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Joe McBride aka Synkro se potřetí vrací do Česka. I přes to si na Volnym Průběhu Crossem odbyde premiéru. 22. března s sebou totiž přiveze parťáka Bering Straita, s nímž odehrají vůbec jedno z prvních společných živých vystoupení jako Kiyoko. Máme pro vás soutěž.
Synkro navíc umíchá speciální influences set poskládaný z jeho oblíbené hudby, který od něj v klubech není běžně ke slyšení. Set odehraje i Bering Strait. Dalším hlavním hostem je výrazné jméno současné berlínské scény, djka Resom.

Stačilo jedno album se čtyřskladbovým EP a Kiyoko, projekt Joe McBridea a Jacka Levera, se nesmazatelně zapsal do povědomí všech milovníků klidné, melancholické elektroniky ve stylu Boards of Canada, Ulricha Schnausse, Xely nebo kultovního vydavatelství City Centre Offices.
 

Živé vystoupení Kiyoko je raritou, dvojice debutovala loni na festivalu Sun&Bass, od té doby nikde ke slyšení nebyla. Do Prahy ale chystá zcela nový koncert. Další nezvyklostí pak bude Synkrův influences set, kde nás provede svou hudební kolekcí, za mixážní pult se navíc postaví i Bering Strait.
 
O co hrajeme: 1 x 2 vstupy

Otázka: Kolikátý díl Volnýho Průběhu Crossem proběhne tento měsíc?

Váš tip:
3.
7.
12.


Jméno:


Příjmení:


Email:

 
Shotgun stage nabídne aktuální berlínský zvuk v podobě setu Resom, djky ze stejného kempu jako Kassem Mosse, Even Tuell nebo Lowtec známé striktně vynilovými sety. Jako zkušená vypravěčka dostane odpovídající prostor, umíchá několikahodinový mix.

Na Volnej Průběh Crossem se poprvé podívají i slovenští Lixx a Clive, neunávní propagátoři kvalitní elektroniky napříč žánry a především tamější djská špička. Na Volnej Průběh stagi navíc zahrají Volnej Průběh djs AhZ, Stanzim, Touchwood, Rade a Nitrous, s Resom na Shotgun stagi zahrají Mooris a Click Joe.

https://www.facebook.com/volnej.prubeh

Dodal: Ondřej Golis
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

VOLNEJ PRŮBĚH CROSSEM

Sobota 22. 3. 2014
Vstup: 60 - 120 Kč
Vystupují:
Kiyoko LIVE (Auxiliary, Samurai Music), SYNKRO (influences set) (Apollo Records), Bering Strait (set) (Apollo Records), Lixx+Clive, Stanzim, AhZ, Nitrous, Touchwood, Rade (Volnej Průběh), resom (://about blank), Click Joe, Mooris (Shotgun festival)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika