Techno klubovka Frequency v pražském Stormu

Techno klubovka Frequency v pražském Stormu

04. 03. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Tuto sobotu rozhýbou základy pražského klubu Storm tvrdé techno beaty. Uskuteční se zde akce Frequency, s podtitulem „Underground techno edition“. Příjemným bonusem pro návštěvníky je vstup zdarma a to po celou dobu akce. Headlinerem večera je společný projekt dobře známého Pavla Krejdla a Detrika, pod názvem Underground Children.
DJ Pavel Krejdl je téměř synonymem pro prvopočátky taneční klubové scény u nás. Stál u zrodu prvních větších akcí v tuzemsku a právem je považován za technolegendu, protože je zároveň jedním ze služebně nejstarších techno DJs v ČR. V současné době vystupuje pod projektem Underground Children společně s Detrikem. V sobotu se můžete dále těšit na residenta FREQUENCY, jednoho ze zakladatelů projektu CODE, DJe CallBoye. Svou propracovanou live performance představí producent a DJ - Precise Deviant.

Z Methan city aka Ostravy do Stormu poprvé zavítají No-On, jehož produkce se často umisťuje na příčkách BeatPortu a jeho DJ vystoupení se stávají na moravských akcích v poslední době legendárními. Z Ostravy dále dorazí jeho kolega Marco Biary, rovněž jedna z velmi důležitých postav moravského techna posledních let!

Akce Frequency je opravdu dobrou volbou na sobotní večer a pokud jste ještě nikdy nenavštívili Storm Club a chystáte se teď poprvé, těšte se také na špičkové ozvučení Funktion-One, velmi dobré tankové pivo a hezký, čistý prostor nového klubu.

Souhrn účinkujících: UNDERGROUND CHILDREN (Pavel Krejdl vs. Detrik), CallBoy (Code), Precise Deviant live, No-On, Marco Biary

Oficiální webové stránky klubu: www.stormclub.cz
Facebook fanpage klubu: www.facebook.com/stormclubprague
Facebook událost: www.facebook.com/events/743113232387824/

Dodal: Michal Karmazin, Beat Promotion
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

FREQUENCY: UNDERGROUND TECHNO EDITION

Sobota 8. 3. 2014
Vstup: zdarma
Vystupují:
UNDERGROUND CHILDREN ( Pavel Krejdl vs Detrik ), CallBoy (Code), Precise Deviant live, No-On, Marco Biary
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika