Blíží se Masters of Hardcore Empire of Eternity

Blíží se Masters of Hardcore Empire of Eternity

18. 03. 2014  |  Autor: Honzin  |  Komentáře (0)
Do akce již zbývají necelé dva týdny. Pojďme se společně podívat, co nového nám připravil produkční tým, aby nám ukrátil čekání na letošní Masters of Hardcore. V článku naleznete i aktuální informace k chystanému zájezdu.
Venku je konečně hymna k letošním Masters. O produkci se postaral Tha Playah, hlas k tomu propůjčil, jak je již pravidelným zvykem MC Tha Watcher. Dílo nese název Eternal. Podívejte se na výsledek spolupráce.
 

Pozadu nejsou ani videorozhovory s aktéry letošních Masters of Hardcore - Empire of Eternity. Čtvrtý díl, který je venku, je s producenty Bodyshock a Crossfiyah.
 

Zkuste štěstí a vyhrajte merchandise od MoH
Pro každou uveřejněnou epizodu je pořádána soutěž o ceny. Vyhrát tak můžete mikiny, košile, bundy a mnoho dalšího. Stačí odpovědět na jednu jednoduchou otázku a napsat svou odpověď pod příspěvek na facebooku Masters of Hardcore.

Co bude dělat Partyraiser na MoH?
A Scream out loud / Hlasitě křičet
B Wave to the crowd / Rozvlní dav
C Kick some ass / Nakope vám zadek

Vítěz bude vylosován během příštího týdne a vyhraje oblečení s motivem Masters of Hardcore obchodu.

Poslechněte si rozhovor s Partyraiserem a odpověď na tuto otázku se určitě dozvíte.
 

Druhý podcast k Masters of Hardcore Empire of Eternity je plně v režii mistra early Vince.
 

O další dva podcasty se postaral tenorový Akira a mainstreamová Korsakoff.
 


Společná výprava na Masters of Hardcore - Empire of Eternity
Poprvé v historii se na tento event z České republiky, konkrétně z Prahy z hlavního nádraží vypravuje zájezdový autobus. V současné době je velký autobus pro 54 cestujících plně obsazen. Pokud se projeví dostatečný zájem (cca 12 nových zájemců), tak je možné vzít větší autobus pro 69 osob. V případě zájmu prosím navštivte skupinu Společná výprava na Masters of Hardcore - Empire of Eternity, kde se dozvíte více informací. Anebo se obraťte přímo na organizátora zájezdu honzin@poslouchej.net. Cena zájezdu je stanovena na 3.200 Kč. Cena zahrnuje lístek na akci a dopravu klimatizovaným autobusem s WC z Prahy Hlavního nádraží do Den Bosch a zpět.

https://www.facebook.com/events/665920120107690/
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

MASTERS OF HARDCORE - EMPIRE OF ETERNITY

Sobota 29. 3. 2014
Vstup: od € 54.50
Vystupují:
Angerfist vs Miss K8 Live, Tha Playah Live, Wasted Mind Live, Nosferatu vs Outblast, Korsakoff, Ophidian Live, Noize Suppressor Live vs Mad Dog Live, Dyprax vs State of Emergency Live, Evil Activities Live, Hardcore España Live, Re-Style vs Predator, Partyraiser, Crossfiyah vs Bodyshock MC Tha Watcher, Lowroller, N3ar, DaY-már, Negative Audio Live, The Outside Agency Live, Mindustries live, Bloodcage, Dr. Peacock Live, Catscan, Thrasher, Deathmachine MC Dart, Charly Lownoise & Mental Theo, Darkraver vs Vince, Paul Elstak, Bass-D, Dune, Promo vs Base Alert, Ruffneck, Backfire MC Syco, Crypsis, Radical Redemption Live, Adaro, Chain Reaction, Zany, B-Front vs High Voltae, Warface, Moridin Live, Kold Konexion, X-Pander MC Nolz, T-Virus, Sandy Warez, The Sinner, The Vizitor, Kaoz Engine Live, Drokz vs Akira, Noisekick vs The Untitled, The Destroyer Live, SRB, MC Animal Tag, Prototype Hardcore, DAM, Randy, The Braindrillerz, Le Bask, Hungry Beats, X-Mind, D.O.M., Cardiak, Progamers, MC No-Id
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika