Your Own Universe předskokany koncertu The 1975

Your Own Universe předskokany koncertu The 1975

21. 07. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Pražský klub MeetFactory čeká 21.října naprostá kytarová pecka: britští The 1975! Britská větev jejich turné je již zcela vyprodána, a jejich fanoušci ze Spojeného Království si tak kupují lístky i do Prahy. Pořadatelé oznámili, že předskokanem koncertu bude producent z Manchesteru vystupující pod uměleckým jménem Y.O.U (Your Own Universe).
Elliotta Williamse, mladého talentovaného Brita, nebo-li Y.O.U, si povšiml pařížský hudební polobůh a majitel alternativního labelu Tigersushi, Joakim Bouaziz, který Williamse okamžitě pozval do pařížských studií, aby tam zkusili nahrát pár tracků. Ty se staly základem připravovaného alba, které vyjde ještě v letošním roce. Oba umělci a milovníci hudby si notují především v těžších synthech a popových nahrávkách New Wave z osmdesátých let.
 

The 1975 není třeba dlouze představovat - své okamžitě vědí jejich fanoušci, kteří se mohli loni podívat na své oblíbence poprvé naživo v Praze v Rock Café. Již tehdy čtyřčlenná indie-rocková kapela s přehledem vyprodávala větší haly po celé Velké Británii, není tedy divu, že na svoji oblíbenou kapelu jsou fanoušci ochotni dojet i do Prahy. Pořadatelé varují: vypadá to, že fanouškům se podaří MeetFactory vyprodat - pokud tedy ještě nemáte své vstupenky, pořiďte si je nyní v síti Ticketpro či na Facebooku Fource Entertainment.

Dodal: Dominika Janigova
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

THE 1975

Úterý 21. 10. 2014
Vstup: 495 Kč v předprodeji
Vystupují:
The 1975 (UK), Y.O.U (Your Own Universe, UK), POOL (DE)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika