Páteční We Love Music na Bukanýru

Páteční We Love Music na Bukanýru

22. 12. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Prosincové We Love Music se sice bude loučit se starým rokem, zároveň ale bude v něčem hodně nové. Představí se zde nový resident této noci - Tomics. Není to žádý zelenáč a na WLM už několikrát hrál jako host, ví tedy, co se sluší a patří.
Nicméně aby vstupní prověrka byla důkladná a ukázalo se, že štafeta spoluresidentsví po Alexovi nespadne do špatných rukou, odehraje se toto WLM v režii pouhých dvou hráčů - Tomicse a otce zakladatele Tibiho.

Takže je to takhle - v pátek (na Štěpána), až se váš žlučník konečně uklidní po štědrovečerním gastro masakru, bude čas se přijít podívat, jak si WLM vykročí do nové etapy. Budeme hrát jen to, co milujeme, to si můžete být jistí stejně tak, jako že pod vánočním stromkem bude nějaký ten pár fuseklí. Bude to melodický, bude to šlapat a bublat a samozřejmě bude mejdan.

A ještě něco - po tomto "resident DJs only" vydání chystáme na únorové WLM velevážené hosty z cizí země. Je se na co těšit...

Více o dalších akcích na Bukanýru, které jsou pro vás připraveny na tento týden se dočtete zde: www.bukanyr.cz/newsletter

Dodal: Bo.dan, Bukanyr.cz
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

WE LOVE MUSIC

Pátek 26. 12. 2014
Vstup: 50 Kč
Vystupují:
djs Tibi & Tomics all night long
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
HOSH, Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika