Electro Swing Fever s italskými hosty

Electro Swing Fever s italskými hosty

31. 03. 2015  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Electro Swing Fever, hlavní electro-swingová party v ČR, se ještě naposledy před letní pauzou vrátí do Prahy. A to se vší elegancí v sobotu 16. května do klubu Roxy.
Jedinečná taneční noc vás přenese do zlaté éry swingu, časů noblesních dam a šviháckých gentlemanů. V jejím nabitém programu se tentokrát objeví i hudební hosté z Itálie.
 

V pražské premiéře vystoupí The Sweet Life Society, excentrický electro-swingový band pocházející z Turína. Kapelu tvoří dva producenti, Gabriele Concas and Matteo Marini, obklopeni rozmanitým ansámblem dechových nástrojů, kontrabasu a vokálů. Hudební rozptyl tohoto seskupení sahá od oldschool swingu 30. let minulého století, přes jazz až po moderní electro-swingové rytmy.

Samozřejmě nesmí a nebudou chybět oblíbení DJs z Electro Swing Bohemia – Swing Thing, Papa Django, Paolo di Maki a Max W. Tito prvotřídní elegáni vám v Roxy předvedou, proč jsou nevyhledávanějšími electro-swingovými DJs v našich končinách. Než nastoupí na pódium, utáhněte si ještě pro jistotu tkaničky.

Skvělou hudbou to ovšem nekončí. Čeká vás také zábavný taneční workshop, akrobatická show, prodejní vintage koutek a stylový fotokoutek. Vedlejší chill-out stage bude zasvěcena milovníkům tradičního swingu. Celkovou atmosféru dokreslí speciální autorská projekce.

Dodal: Daniel Bacho, Roxy
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ELECTRO SWING FEVER

Sobota 16. 5. 2015
Vystupují:
The Sweet Life Society (IT, live), Swing Thing & Papa Django (SK, Electro Swing Bohemia), Paolo di Maki (CZ, Electro Swing Bohemia), Max W. (CZ, Electro Swing Bohemia), Swing Garden (CZ, Electro Swing Bohemia)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika