Po boku Stanton Warriors zahraje dj Czech

Po boku Stanton Warriors zahraje dj Czech

07. 05. 2015  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
V rámci mejdanu se Stanton Warriors, který se uskuteční ve čtvrtek 14. května, vystoupí v pražském Lucerna Music Baru také Čechokanaďan djCzech. Těšte se na energický set plný breakbeatu ve všech jeho podobách.
DJ Czech (Michal Kubenk) se DJingu věnuje již od roku 1989, kdy rozjel svou první noc Soul Kitchen v kanadské snowboardové destinaci Whistler. Po čase pomáhal s budováním elektronické scény ve Vancouveru a mezi tamními fanoušky si díky svým schopnostem zajistil značnou popularitu. Následně jste ho mohli slyšet takřka po celém světě. Vystupoval s nespočtem zásadních jmen, namátkou jmenujme Daft Punk, The Prodigy, Shamen, Chemical Brothers, Snoop Dogg nebo De La Soul.

DJ Czech (Michal Kubenk)

Czech ve svých setech kombinuje všemožné podoby breakbeatu, ale nebrání se ani stylům jako jsou NU-Funk, Ghetto Funk, to vše okořeněné o předělávky klasických hitovek. Vystoupení Stanton Warriors a DJe Czecha doplní matadoři českého breaku Kaplick & Saku.Vstupenky v předprodeji pořídíte za 330 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu www.musicbar.cz a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě 390 Kč.

Dodal: Lukáš Kolíbal, Lucerna Music Bar
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

CONFERENCE: STANTON WARRIORS

Čtvrtek 14. 5. 2015
Vstup: 330 - 390 Kč
Vystupují:
Stanton Warriors (UK), support: DJ CZECH (CZ/CAN), Kaplick & Saku
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika