Ruští SCSI-9 na sobotní Ana.Lock v Crossu

Ruští SCSI-9 na sobotní Ana.Lock v Crossu

06. 05. 2015  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Po velmi vydařeném prvním dílu s polskými producenty Kuba Sojka a SLG se party ANA.LOCK opět hlásí o pozornost v pražském klubu Cross. Rusko-český line-up, který se chystá na 9. května zavání slušnou mašinérií.
Pozice headlinera se tentokrát ujme ruská legendární dvojice Maxim Milutenko a Anton Kubikov aka SCSI-9. Jak už si někteří určitě všimli, Anton se v Praze zdržuje už delší dobu. Krom hraní a produkce ho můžete potkat i v obchodě RandomArt, kde spolu se svou ženou prodávají hudbu a módu... ale zpět k SCSI-9.
 

Vše začalo v roce 1999, kdy jim vyšly jejich první dva releasy. Následně si vybudovali vlastní studio a začali do světa chrlit svou fůzi downtempa a minimal techna. Od té doby mají na účtu několik úspěšných alb a nespočet releasů na labelech jako Force Tracks, Kompakt, Trapez, Morris Audio a dalších. Patří k velmi respektovaným producentům, kteří každým svým releasem posouvali hranice vnímání elektronické hudby.

V Crossu odehrajou SCSI-9 plnohodnotnou live show, kterou pilují už od roku 2002. Stejně jako v případě Kuby Sojky tedy čekejte hodně analogových mašinek a velkou podívanou. O vizuální stránku se tentokrát postará Ondra Ševčík z Primal Ritual.

Hlavní stage doplní rezidentní Beef dvojka Schwa a Fatty M společně s kolegou Arkem. Support obstará druhá ruská dvojice - pořadatelé mejdanů Drag And Drop - Nevolin a Brezhnev. Ti už si za několik let činnosti na pražské scéně vybudovali své jasné místo na poli minimálu a house music.

Druhá stage bude ve znamení temného psy-trance od DJs Mim (Biocore), Psyrix (Hedonix) a Cejn (ZeroPoint.cz). Decorace obstarají kluci z WIzArts Ambassadors.

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1376004966044934/

Dodal: Michal Ruzicka
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ANA.LOCK

Sobota 9. 5. 2015
Vystupují:
ANA.LOCK (Scsi-9 live (RU), Schwa&Fatty M, Nevolin&Brezhnev, Ark, KinoCirkus), UNDERGROUND FLOOR (Mim, Psyrix, Cejn, Mr.Gorby& Filip)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika