Podzimní Imagination poodhalil program

Podzimní Imagination poodhalil program

12. 08. 2015  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Imagination Festival představí letos na Výstavišti v pražských Holešovicích nejsilnější lineup v historii! Těšit se můžete na více jak 30 djs ze všech koutů světa, z nichž je hned několik zařazeno v top100 djs dle prestižní ankety djmag.
Na své si přijdou milovníci elektronické hudby napříč všemi žánry na 3 stagích, z nichž budou 2 velké main stage.

První fáze odhalila holandského legendárního hardstylového dje Brennan Heart, který se řadí mezi TOP3 hardstyle projekty světa a více jak 4 roky se drží v TOP100 dle ankety djmag. Jeho skladby „Imaginary“ ve spolupráci s Jonathanem Mendelsonem či „Lose my Mind“ s Wildstylez mají na serverech youtube dohromady přes deset miliónů shlédnutí.
 

Milovníci drum & bassu si přijdou na své při show holandského projektu Black Sun Empire, kteří vystoupí ve světové premiéře versus setu s dalším velkým zahraničním projektem. Z Brazílie přiletí do České Republiky legendární Dj Marky, který se na scéně objevuje již přes 20 let. USA přiletí reprezentovat Gridlok, který vystoupí také ve světové premiéře versus setu s jedním z nejznámějších dnb dj’s a producentů současnosti. Nebudou chybět ani stoupající hvězdy jako holandští June Miller a liquid funkový Maduk, či ruští Gancher & Ruin.

Hardcore heads ze střední evropy si přijdou na své na Devastator stagi, kde vystoupí královna hardcore techna Miss K8, jež produkuje spolu s Angerfistem a složila hymnu největšího hardcore festivalu světa Dominator. V posledním roce se stala nejrychleji stoupající djkou ve svém žánru.

Organizátoři napověděli, že první fáze odkrytého lineupu je pouze začátek a festival se rozroste ještě o mnoho dalších velkých jmen. Celkový počet zveřejněných jmen je momentálně 8 z 34.

Dodal: Tomáš Nezval, Imagination Festival Crew
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

IMAGINATION FESTIVAL

Pátek 16. 10. 2015
Vstup: od 890 Kč
Vystupují:
Netsky, Black Sun Empire vs. Mefjus, Dj Marky, Audio vs. Gridlok, Dimension, Maduk, June Miller, Angerfist (djmag 37.), Brennan Heart (djmag 47.), Adaro, Miss K8, Tha Playah a The Braindrillerz, Maztek, The Panacea, Gancher & Ruin, Pythius, A-Cray, B.unq
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika