K 20. narozeninám Lucerna Music Baru popřeje i beatboxer Dub FX

K 20. narozeninám Lucerna Music Baru popřeje i beatboxer Dub FX

27. 08. 2015  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Benjamin Stanford, vystupující jako Dub FX se narodil 11.června 1983 v australském Melbourne. Svoji kariéru začal jako zpěvák a bubeník australské skupiny Twitch.
Když se ale rozhodl sbalit si své věci a vyrazit do Evropy, začal vystupovat jako pouliční hudebník, aby si na cesty vydělal, a tak se zrodil Dub FX.

Po krátké době se vypracoval z pouličního umělce až na hvězdu festivalových pódií. K celosvětové popularitě mu pomohl klip Love Someone natočený během jeho buskingu. Poté, kdy ho jeho kamarád natočil na video a to poté zavěsil na Youtube mělo během krátké doby téměř 20 miliónů zhlédnutí a popularita Dub FX vystřelila jako raket. Populární se stali i všechna jeho další videa.
 

Dub FX vytváří hudbu pouze pomocí svého hlasu, podporovaného různými live smyčkami za pomoci efektových pedálů. Přímo před očima diváků tak v reálném čase tvoří pozoruhodnou kombinaci rytmů od drum&bassu, přes hip-hop až po reggae či dubstep.

Celosvětově uznávaný street performer Dub FX má za sebou 4 alba. Jeho live vystoupení se úspěšně vyhýbají monotónnosti, jsou vždy jedinečné, plné nápadů a vždy dokáží překvapit. Na pódiu ho v posledních letech doprovází i jeho charizmatická partnerka Flower Fairy, kterou poznal na jednom ze svých vystoupení v Manchesteru.

Všechna jeho vystoupení mají politický nádech a zabývají se revolucí a událostmi ve světě a společnosti. Dub FX v České republice vystupoval již několikrát, tentokrát svůj um předvede 7.října na podiu Lucerna Music Baru v rámci oslav 20.výročí existence klubu.

Vstupenky za 490,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v předprodejích GoOut.cz, Eventim, Ticketpro a Ticketportal, v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku.

Dodal: Michal Rejzek
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

DUB FX

Středa 7. 10. 2015
Vstup: od 490 Kč
Vystupují:
Dub FX (AUS)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika