Víkend plný dnb ve Stormu

Víkend plný dnb ve Stormu

05. 09. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Populární neuro-jumpupová party Earthquake se tento pátek vrací do pražského Storm klubu! Pozvání přijal nadějný ruský producent tobax, který se šplhá mezi producentskou špičku. V sobotu  proběhne dlouho očekávané finále 1. mistrovství ČR v DNB Stepu! V průběhu finálového večera zahrají live DJs a samozřejmě navazuje afterparty s nabitým line-upem až do ranních hodin.
PÁTEK – EARTHQUAKE #5 w/ TOBAX
 

Tobax, vlastním jménem Aleksei Strokov, je mladý a nadějný DJ, producent a člen Titan Records, který si získal podporu a chválu od jmen, jako jsou Noisia, June Miller, Ed Rush, Mejfus a A.M.C. Svou djskou kariéru rozjel v létě roku 2010, kdy jste ho mohli chvíli slyšet pod názvem "Electronic Star", ale ještě téhož roku se přejmenoval na Tobaxe. Roku 2010 začal vydávat pod menšími labely, dokud mu roku 2015 nevyšla VIP verze tracku „Mezzanine“ a „Lockdown“ pod Titan Records. Od té chvíle Tobax hraje po celé Evropě a spolupracoval například i s LifeSize MC na releasu „Extaziest/Golem“, dále s umělci Disprove, Malux a Current Value. Tobax upřednostňuje tvrdší styly DnB, ale současně do své hudby zahrnuje i atmosférické backdropy. 

LINE UP

EarthQuake Main Stage: 
Tobax
Upfockerz
Krowak / Jump-Up.cz /
Mouzl (Special B-Day Set)
Crippleffect (PmdR & Spill)
Bicman
Frostbite

Second Stage:
Furious Freaks 
McQuack
 Dj SAYM
 Prase
 STUX

VSTUPNÉ
Předprodej: na GoOut.net
Na místě: 90 Kč po celou noc

VÍCE INFORMACÍ
facebook událost: Earthquake #5 /w Tobax (RU)


SOBOTA – FINÁLE DNB STEP CUP 2017 w/ VOLUME PLUS & DALŠÍ

Co je to DNB Step Cup 2017? 
Jedinečná taneční soutěž, která nemá v Česku obdoby. To je 1. mistrovství České republiky v DNB Stepu probíhající po dobu 5 měsíců v pražském klubu Storm. Ze 4 předchozích kol vzešlo 16 nejlepších tanečníků, kteří si změří své síly během finálového večera a které jste také mohli vidět vystupovat v rámci DNB Step contestu na letním Let It Rollu. Jak vypadá DNB Step v podání jednoho z členů poroty tohoto mistrovství – Qiista – se můžete podívat ve videu. 
 

Po skončení všech battlů bude následovat afterparty až do rána bílého! Těšit se můžete na DJe Volume Plus, zakladatele populární Drumbassterds crew, jehož sety vynikají především častými double dropy, dlouhými mixy. Díky jeho kreativním setům, plných bassů, vokálů a melodií nebudete nikdy chtít, aby přestal hrát. Jenže i „Volumáč“ musí odpočívat, a tak uslyšíte i další skvělé DJs, jako jsou No Cure reprezentují pražskou skupinu BASS DROP, neurofunkové duo Mustaffa & Sheriff, zástupce temných zvuků Darkside crew DJe Cherwa a stálice DNB Step večerů ve Stormu DJs Baboon, Qiist a Owlie. 

LINE UP
VOLUME PLUS / Drumbassterds
NO CURE / Bass Drop
MUSTAFFA & SHERIFF / NWND
CHERW / Darkside
BABOON
QIIST
OWLIE

VSTUPNÉ
ZDARMA do 22:00, poté 50 Kč

VÍCE INFORMACÍ
Facebook událost: Finále DNB Step Cup 2017

Dodal: Jana Pflegerová, Storm Club Prague
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

EARTHQUAKE

Pátek 8. 9. 2017
Vstup: 90 -120 Kč
Vystupují:
Tobax (RU), Upfockerz, Krowak, Mouzl, Crippleffect (PMDR & Spill), Bicman, Frostbite 2nd stage: Furious Freaks, McQuack, Saym, Prase, Stux
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika